Зараз майже всі люди ходять у модному одязі. Цей одяг відрізняється від традиційного тим, що на ньому не має вишивки. Раніше українці ходили у вишитих власноруч сорочках. Сорочки мали силу оберіга, весь час захищали людину. Сорочки, рушник, та інше убранство було зроблено людьми з любов'ю та власноруч. Сучасну одежу роблять без любові, її роблять красивою, щоб подорожче продати. Така одежа не носиться довго. Багато людей слідкують за модою чи вважають, що носити одежу більше ніж один раз, це трагедія і це зіпсує її імідж. Традиційна одежа навпаки, була зроблена для дольшого користування. Ця одежа була дуже зручна і подобалась всм людям. Багато вишивки, різноманітні узори, квіти, пташки - все це відрізняє традиційний одяг від модного одягу.
Михайлик - уособлення духовного багатства, доброти і краси
М. Стельмах у творі "Гуси-лебеді летять" розповів нам про найчарівніші дні свого життя - дитинство. Маленький Михайлик - син простих селян, якого з дитинства привчали бути добрим та людяним, нести в собі духовну красу, вміти бачити чарівність навколишнього світу. Хлопчик шанує старших, любить рідних та сприймає світ, як щось особливе та неймовірне.
Михайлик вражає мене своїм вмінням бачити красу природи. Хлопець любить зорі, зачаровується красою жита в полі, відчуває особливий аромат трав у лісі. Він з захопленням слухає співи перепілок та стук дятлів. Хлопець допомагає батькам у господарстві, шанує землю, рано прокидається, щоб пасти коняку Обмінну. Михайлик - уособлення духовного багатства, доброти і краси