М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Твір на тему: "кохання остапа і соломії як центральний мотив у повісті м.коцюбинського "дорогою ціною". , только напишите свое, не с интернета! 20 !

👇
Ответ:
Vera4441
Vera4441
11.09.2021
Людина завжди мріє про волю,незалежність , але інколи це дається дорогою ціною- ціною власного життя ,або життя коханої людини .Дорогу ціну заплатили Остап і Соломії за бажання бути  разом, жити незалежно, самостійно обирати життєвий шлях.І ціна -життя Соломії. Коцюбинський доводить , що життя дорівнює волі, а її можна вибороти лише життям . І це стосується не тільки героїв оповідання . Остапа та Соломії, здатних на все заради волі , Я вважаю , що в їх образі письменник загальний увесь поневолний український народ, який вже став на революційний шлях.
4,4(19 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
1356864
1356864
11.09.2021

Відповідь:

на мій погляд

В. Нівелювання самобутньої особистості під впливом натовпу

Пояснення:

А. Захоплення прагненням особистості позбутися туги, жалю (прагнення особистості  позбутися туги в діях Шептала не бачу)

Б. Заклик до активної життєдіяльності (ніяких дій, які свідчать про активну життєдіяльність Шептала не бачу - бачу його разовий "бунт", який нічим не закінчився)

В. Нівелювання самобутньої особистості під впливом натовпу (нівелювання, тобто знищення самобутньої особистості - бачу, тому вважаю, що саме це є ідеєю твору)

Г. Засудження легковажності, надмірної гордості ( легковажним Шептала не вважаю, надмірно гордовитим теж - тому засудження в цих гріхах не бачу)

4,7(89 оценок)
Ответ:
matveykatvey13
matveykatvey13
11.09.2021
Лаврін приїхав до млина, позносив з воза мішки заїхав під верби, розпріг воли, поклав їм сіна, а сам ліг спати. Добре виспавшись, він скупався в Росі, пополуднував і пішов у млин. Мірошник уже насипав борошном його мішки. Запрягши волів, Лаврін ненароком подивився на Рось і побачив дівчину. Він почув, що вона ніби освітила всю його душу, неначе сонце і побігла на гору зіркою. Лаврін махнув батогом на воли і, замість того, щоб їхати додому через греблю, повернув цабе на пригорок за дівчиною.  По обидва боки стояло високе жито, неначе дві зелені стіни. Дівчина ішла попід самою зеленою стіною, висмикувала з жита сині волошки й затикала за вуха. Лаврін догнав її й порівнявся з нею. Вона глянула на його своїми темними очима, і йому здалося, що на житі блиснули дві зірки.
4,7(21 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ