М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

1. яка з указаних нижче ознак не притаманна фольклорним творам: а усність; б анонімність; в колективність; г авторська позиція. 2.визначте, до якого виду народних пісень належать пісні про кохання: а соціально-побутових; б родинно-побутових; в весільних; г козацьких. 3. історичною основою «слова про похід ігорів» стали події а 1648 року б 1569 року в 1240 року г 1185 року 4. жанр українського фольклору з нерівноскладовим віршем, відсутністю строф, який у більшості випадків складається з заспіву (заплачки), розповіді та кінцівки (славослів’я) та виконується у і гри на кобзі, лірі чи бандурі,— це а веснянка б дума в чумацька пісня г 5. назвіть найдавнішу серед поданих рукописну книгу: а ізборник святослава; б «початковий літопис»; в «києво-печерський патерик»; г «повчання дітям» володимира мономаха. 6. укажіть видатного драматурга хvііі ст.. : а с. климовський б ф. прокопович в нестор літописець г і. вишенський 7. що є спільним для збірок i. величковського «млеко» i «зегар з полузегарком»? а присвята, cпociб віршування б тематика творів i присвята в б віршування й структура збірок г тематика творів та структура збірок 8 народна історична пісня «чи не той то хміль…» а уславлює перемогу б. хмельницького під жовтими б засуджує б. хмельницького за переяславську угоду в уславлює красу зеленої природи, хмелю — символу здоров’я, краси, сили г закликає українців бути дружними та згуртованими у боротьбі проти ворогів 9. що є найпереконливішим аргументом щодо відданості рідній мові у вірші володимира підпалого «тиха елегія»? а український національний одяг; б солов’їний спів; в колискова; г калина біля хати; 10. укажіть назву , в якій розповідається про загибель удовиного сина: а «козака несуть» б «ой був в січі старий козак» в «ой летіла стріла» г «ой на горі вогонь горить» 11. з якою метою герасим калитка ( іван карпенко-карий «сто тисяч» ) відправляє свого сина до пузиря? а щоб запропонувати йому купити фальшиві гроші; б щоб купити шмат землі; в щоб позичити в пузиря грошей; г щоб купити свиней доброї породи; ґ щоб син познайомився, а потім одружився з пузиревою донькою. 12. учення г.сковороди про споріднену працю втілено у творі а «бджола та шершень» б «всякому місту − звичай і права» в «de libertate» г «собака і вовк»

👇
Ответ:
KiviMan1246
KiviMan1246
05.10.2022
Б в в г ф  а  а б б а а в 
4,5(78 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
zulya24
zulya24
05.10.2022

Мистецтво народилося разом з людиною. Розумною людина стала, коли почала діяти, створювати. Спочатку предмети, необхідні для житла, полювання, хліборобства. Але розумній людині недостатньо бути ситою і жити в теплі. Тоді і народилася творчість, якої вимагала душа. А це вже і є мистецтво. У першу чергу, я думаю, душа самовиражалася в співі, в іграх, у малюнках. Поступово розвивалися нові види мистецтва. Людина вже не мислила себе без поетичного слова, театру, живопису. Наприкінці XIX — початку XX століття з’явився кінематограф, який, всотавши в себе багато видів мистецтва, став самостійним і найпопулярнішим його видом.

Сьогодні людина вже не може уявити собі життя без прочитаного роману, без нового кінофільму, без прем’єри в театрі, без модного шлягеру й улюбленої музичної групи, без художніх виставок… У мистецтві людина знаходить і нові знання, і відповіді на життєво важливі питання, і заспокоєння від повсякденної суєти, і насолоду. Справжній витвір мистецтва завжди співзвучний думкам читачів, глядачів, слухачів. Роман може розповідати про далеку історичну епоху, про людей, зовсім, здається, іншого стилю життя, але почуття, якими переймалися люди за всіх часів, зрозумілі нинішньому читачу, співзвучні йому, якщо роман написаний справжнім майстром.

Нехай Ромео і Джульєтта жили в далекій Вероні за давніх часів. Нехай друзі з «Трьох товаришів» не мої співвітчизники. Не час і не місце дії визначає моє сприйняття великого кохання і вірної дружби, описаних геніальним Шекспіром і Ремарком.

Картини, музика, театр, книги, фільми дають людині ні з чим не зрівнянні радість і задоволення, змушують її співчувати. Заберіть це все з життя цивілізованої людини, і вона перетвориться якщо не на тварину, то на робота або зомбі. Людство нагромадило в галузі мистецтва величезні багатства. Вони невичерпні. В усіх музеях світу побувати неможливо, усі симфонії, сонати, опери не прослухати, усі шедеври архітектури не переглянути, усі романи, поеми, вірші не перечитати. Та й ні до чого. Усезнайки насправді виявляються поверховими людьми.

З усього різноманіття людина вибирає для душі те, що їй найбільш близьке, що дає поживу її розуму і почуттям. От чому в неофіційних анкетах завжди є питання про улюблену книгу, про улюбленого композитора і т. ін. У мистецтві критерій «любимо — не любимо», «подобається — не подобається» відповідає тому, наскільки твір майстра співзвучний нашому світовідчуттю, які струни в нашій душі він зачепив.

4,7(80 оценок)
Ответ:
sssqwdsgdsgds
sssqwdsgdsgds
05.10.2022

ответ:

1. «хочу, — сказав ігор, — списа переломити в кінці поля половецького, з вами, русичі, хочу голову свою докласти і випити шоломом дону».

2.тяжко російській землі без ігоря. сонце світиться на небесах — ігор князь в руській землі.

3.»луч-це бо потятим бути,аніж полоненим бути»

4.князі ігора   називають «сміливим соколом»

5.«один брат [у мене], один світ світлий — ти, ігорю! обидва ми святославичі! сідлай, брате, свої бистрії коні, а мої вже готові, осідлані під курськом, попереду. а мої ті куряни — воїни вправні: під трубами сповиті, під шоломами злеліяні, кінцем списа згодовані, путі їм відомі, яруги їм знайомі, луки у них напружені, сайдаки отворені, шаблі вигострені; самі скачуть, як ті сірі вовки в полі, шукаючи собі честі, а князю — слави».

6.на річці каялі тьма світ покрила: по руській землі простерлися половці, наче пардуже гніздо.

объяснение:

4,4(99 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ