М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Складіть тези до теми жіночої долі у творчості шевченка

👇
Ответ:
Kreizanova
Kreizanova
02.09.2022
Ось таке підійде???
4,5(4 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Avetodor
Avetodor
02.09.2022

Объяснение:

Гурт, у якій я вбачаю авторитет - це "Антитіла". Вони не лише створюють якісну музику, але й з внутрішнім сенсом. "Антитіла" — український поп-рок-гурт із Києва, що виник у 2008 році. Фронтменом гурту є Тарас Тополя.

Також мене захоплює їх тернистий шлях, який вони успішно пройшли для отримання бажаного. Мені подобається пісня "Вірила", у яку гурт вклав душу та свої сили. З кожною нотою пісня розкривається, а з кожною літерою - сенс стає більш значущим.

Хотілось би відмітити, що їх пісні використовують як саундтреки до сучасних фільмів та серіалів. Таким прикладом є український телесеріал "Школа".

Отже, "Антитіла" -  мій улюблений гурт, який може яскраво показати приклад досягнення своєї мети позитивно для сучасників.

4,8(62 оценок)
Ответ:
алишер126
алишер126
02.09.2022

В образі Якима Сомка П. Куліш відобразив власний ідеал українського гетьмана: розумної, талановитої, освіченої людини, здатної об’єднати в самостійну єдину державу усі роз’єднані землі країни. Герой, як і сам автор, вважає, що для цього потрібно відновити давню славу України, піднести освіту і культуру, встановити міжкласовий мир і утвердити старшинське панування.

Яким Сомко виступав проти поширення на українських землях впливу Польщі, тобто шляхетських звичаїв, і планував виступити проти гетьмана правобережної України, яка у той час знаходилася під владою Польщі. Він був впевнений, що міг розбити своїх ворогів і таких, як і він, претендентів на гетьманську булаву, тільки не хотів братнього кровопролиття. Сомко зневажав демократизм запорожців, він підтримував бунтарство міщан проти козаччини.

Ще один реальний персонаж роману — проголошений січовиками гетьманом запорізький отаман Іван Брюховецький. Його характер зображений письменником як характер певної історичної особи, його методи досягнення мети відтворені у романі з усією правдивістю. Це була підступна, хижа, владолюбна людина, політичний авантюрист без честі і совісті. Своїм фальшивим народолюбством і демагогічними обіцянками він привернув до себе усіх, на кого тільки можна було опертися для здобуття гетьманської булави.

На «чорній раді» І. Брюховецький був пишно вбраний і мав усі гетьманські клейноди, адже він був упевнений у своїй перемозі, заради якої прихилив на свій бік московських бояр. І. Брюховецький запросив до участі у раді «мужицьких виборних» та «бургомістрів од міщан», але ті, хто його добре знали, розуміли, що це тільки гра в демократію.

4,8(36 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ