М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Твір-опис за картиною левітана "золота осінь"

👇
Ответ:
urokiiiii
urokiiiii
07.09.2021

Добре опинитися у розпал золотої осені біля лісного озерця. Після довгої дороги на березі улаштовуємо привал. Сідаємо на повалене дерево і завмираємо у німому захопленні. У дзеркалі води - золоті відблиски природи, що в’яне. В озері міниться золотими барвами листя старих величезних дерев. Вони - мов вартові озера. Дерева майже впритул підійшли до води і застигли біля самісінького берега. -Берег озера облямований ше блідо-зеленими заростями, шо також віддзеркалюються у воді. Але ця зелень не в змозі суперничати із золотом природи, що квітне своїм останнім, осіннім цвітом. Здається, золоті злитки обтяжують гілки дерев. Зовсім близько до озера підійшли розкішні кущі верби. А згори в озерну гладінь дивиться небесна синява. Здається,’ що від цієї синяви віє морозцем. Синій морозний подих неба приглушують великі білі хмари. Вони також відбиваються в озері. Білизна хмаринок наче нагадує про близький холод, про білий сніг. Я вдивляюсь у цю красу золотої осені і відчуваю, шо чогось не вистачає. Птахів! Проте озеро не самотнє - його не покинули дикі качки. Просто вони десь ховаються у заростях. Чується плескіт води. Це, мабуть, риба плескотить, вистрибуючи з води, або качка, а може, налетів вітерець та й вдарив водо об берег. Озерна вода і справді трохи брижиться, але це не заважає роздивиті в ній дерева, хмарки. Від озера й дерев, шо таємниче темніють удалині, віє спокоєм, затишком. Ми знаємо, що кожен осінній день неповторний, можливо, до ранку листя поте ніє від нічних заморозків, крони дерев порідіють ще більше. Але це завтра… Поки що ми насолоджуємось красою цього дивного осіннього дня.

4,4(27 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
ayvazova2010
ayvazova2010
07.09.2021
Зимушка- Зима
Зовсім вже було хотіла Зима прийти на зміну Осені , да почула вона розмови людей , звірів і птахів про те , як вони не хочуть , щоб було холодно , як важко пережити зиму , як люблять вони інші пори року. Образилася Зимушка -зима і вирішила поступитися своє місце Осені. « Нехай Осінь замість мене і в мій час править ».
Спочатку всі навіть зраділи , що зима не прийшла. На вулиці не дуже холодно , можна не надягати теплі шапки і шуби . Сніг не випав , менше роботи у двірників . Звірі і птиці в лісі теж задоволені: не потрібно їм шукати собі притулок від морозу.
Але зовсім скоро зрозуміли і люди і звірі , що без зими ніяк не можна. Вже не довго залишилося до найулюбленішого свята Нового року , а снігу немає і мороз не подразнює за ніс. Яке ж може бути без цього новорічний настрій ? І святкові вірші не вчаться , і зимові загадки собою не розгадувати . Лежать без діла лижі , санки і ковзани . А як хочеться дітворі пограти в сніжки , побудувати снігову фортецю , снігову бабу !
Але ще важче довелося тваринам у лісі. Заєць змінив сіру шубку на білу , а снігу все немає. Скільки натерпівся косою від лисиці і вовка ! Ведмідь ніяк не спатиме , не співає йому свою колискову хуртовина . А найголовніше - без зими ніколи не настане весна!
Стали просити у Зими вибачення , стали чекати її приходу . Пробачила Зима своїх кривдників. Посипала землю сніжком , заморозила річки і озера. Всі встигла зробити до свята. І 31 грудня під легкий морозець і пухнастий сніжок настав Новий рік. Він приніс веселий настрій , радість і щастя всім , хто його чекав.
4,6(99 оценок)
Ответ:
violagugu
violagugu
07.09.2021

Бувши визначним вченим XIX століття, він мав різностороннє  

обдаровання і широке коло (русизм) зацікавлень, залишивши багато вагомих праць в галузі (русизм) історії, природничих наук, літературознавства, мовознавства, фольклористики.

Народився Михайло Олександрович Максимович в 1804 році біля

Золотоноші в хуторі Тимківщина, походив з давнього козацького

старшинського роду. Дев’ятнадцятьохрічним (такого слова немає) закінчив словесний і природничий відділи філософського факультету, а згодом ще й медичний Московського університету, і був залишений викладачем (помилка в закінченні слова) та для науково-академічної праці. (потрібен дефіс)

У 1834 році був за викладати російську словесність у

відкритому тоді Київському університеті і тоді ж обраний першим

ректором. Йому виповнилося тридцять років.

Через поганий стан (русизм) здоров’я у 1845 році пішов у відставку й займався науково-літературною діяльністю, проживаючи на власному своєму хуторі Михайлова Гора біля Золотоноші, де, помер, не доживши й до сімдесяти.

Як визначний фольклорист, видав кілька збірок (русизм) народних пісень.

Збірки були знані, широковідомі і популярні (тавтологія) у слов’янському світі. Були знані ці збірки в Англії і навіть в Америці.

4,4(25 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ