М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Характеристика стефка вуса "шпага славка беркути"

👇
Ответ:
dashden354
dashden354
09.06.2023

при першій зустрічі з ним він зображений як звичайним вуличним задиракою. це ми можемо зрозуміти з його мови та й сам юлько казав: “стефко це, стефко вус, соловій-розбійник з нашого двору.”   але з деяким переживанням він віднісся до сороки з перебитим крилом. можна зробити висновок, що він тільки захищає своє ім’я і себе від інших і дає волю силі, серцю, думкам в різних життєвих ситуаціях. у главі ‘як усе було насправді’ стефко проявив себе справедливою людиною яка не пожертвувала здоров’ям іншої людини за ради інтересів юлька. це його і відрізняє від підступного ващука який не тільки хотів зробити зле сдавкові, а й не хотів забруднити своє ім’я.

4,5(64 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
камилла326
камилла326
09.06.2023
Олекса Стороженко хронологічна таблиця 24 листопада 1806 — народився у селі Лисогори Борзнянського повіту (нині Ічнянський район, Чернігівської обл.) в сім’ї дрібного поміщика, відставного армійського офіцера Петра Стороженка. Спочатку хлопець здобув домашню освіту, а потім навчався в «благородному пансіоні» при губернській гімназії в Харкові. У 1820-х — Стороженко зустрічався із молодим Миколою Гоголем.  З 1824 —  протягом майже 30 років перебуваючи на військовій службі (пройшов шлях від унтер-офіцера в кінно-єгерському до поручика драгунського полку, а згодом став старшим офіцером у штабі кавалерійського корпусу). 1828–1829 — брав участь у російсько-турецькій війні , 1830–1831 —  брав участь у придушенні польського повстання 1849 — брав участь у  поході в Угорщину, був контужений. 1850–1863 — служив чиновником для особливих доручень при київському генерал-губернаторі Дмитрі Бібікові. 1857 — на сторінках російських журналів і газет з’явилося ім’я О. Стороженка як автора роману з української старовини «Брати-близнюки». 1861 — став відомим і як україномовний письменник, його доробок друкували в журналі «Основа». 1863 — у Петербурзі вийшли «Українські оповідання» у двох томах, які О. Стороженко написав ще в 1850-х рр. 1864 — О. Стороженка перевели в польсько-литовський край — м. Вільно. 1868  — вийшов у відставку у ранзі дійсного статського радника, останні роки життя провів на хуторі поблизу Берестя. Тут він виконував обов’язки повітового предсідателя дворянства й голови з’їзду світських посередників. Займався садівництвом, любив полювати й рибалити. Багато часу віддавав грі на віолончелі, малював і ліпив, нагороджений медаллю Академії мистецтв. 18 листопада 1874 р.  — помер О. Стороженко на своєму хуторі. Похований у м. Бресті. 


4,4(42 оценок)
Ответ:
madama1994
madama1994
09.06.2023

Гроші — це паперова купюра чи великі можливості? Все залежить від того , як люди сприймають це поняття.

Зараз під грошима простий обиватель розуміє якусь кількість паперу , наділеною індивідуальними ознаками . Але ж ще триста років тому все було не так — люди не знали , що таке паперові гроші , для них вони не уявляли цінності , а цінно було золото і срібло. І мені здається , що так було правильно .

Наявність валюти кожної держави передбачає забезпечення цих цінних паперів товарами , послугами , які на них можна купити або придбати. Однак дуже часто такі папери є «порожніми» , виходячи з під друкарського верстата в тяжкий час за вказівкою вищих чиновників. Адже такі гроші псують життя багатьом людям.

Деякі жінки і чоловіки так захоплюються грошима , що перестають бачити головне — гроші , в першу чергу , дають широкі можливості. Можливість отримати освіту , їсти збалансовану , збагачену вітамінами їжу , відпочивати від роботи , допомагати нужденним , в кінці кінців. І від цього все людина може відчувати себе щасливим , відчуваючи себе вільним розпоряджатися життям так , як йому хочеться , вільним від будь-яких обмежень.

Дуже засмучують мене ситуації , коли бачиш , що в грошах люди потребують , наприклад , на операцію , від якої залежить життя , або вмирають з голоду цілі сім’ї в Африці , але не мають їх. Чи не менше засмучують і ті моменти , коли гроші роблять з людини ненаситне чудовисько . Коли накопичуючи , людина стає заручником цього багатства , перестає радіти життю , любити , дружити.

Моє ставлення до грошей неоднозначно. В деякі моменти я хочу мати багато грошей і можливість до своїм близьким і рідним , в інші , відчуваючи яке це зло , — взагалі не хочу нічого , в тому числі і яких-небудь грошей .

Якщо все-таки серйозно задуматися над цим питанням — я хочу жити в достатку , я не хочу мільйонів або мільярдів , але хочу стільки грошей , щоб мати можливість працювати на улюбленій роботі , активно відпочивати , купувати потрібні мені речі і продукти , а не економити , позбавляти себе всього , заради чергової покупки , як живуть багато людей нашої держави.

4,4(32 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ