М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Твip poздум" чи хочу я бути багатим? "

👇
Ответ:
vladaleonova
vladaleonova
20.03.2020
«На що б я витратив свої гроші» - таке питання у всякого багатія зі станом. На машини, на одяг і всяку таку петрушку. Так, не спорю, у мене думки такі ж. Але і «добро» - це теж хороші думки. Під добром я маю на увазі - до бездомним дітям і облагородити місто, зробити все, щоб екологія була набагато краще. Машини-гібриди - самий що не забруднює місто автомобіль. Я б створив завод, немає - заводи з виробництва таких машин. Ось виникає питання: раз заводи - тоді прощай екологія, яку я хотів відновити. Ну, перш за все назву всі заводи «чисте місто». Але назва - це лише барвисті букви, швидше за все, зеленого кольору. А найголовніше - це труби, які випускають хімікати. «Беструбного завод» - звучить якось по-дитячому. Щоб зробити таке, потрібні нанотехнології. Ось, ось це слово! Багато треба грошей, але мені не шкода. Самому хочеться жити в чистому і густонаселеному місті, який кипить і радіє життю.
4,8(47 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
bxanzoda
bxanzoda
20.03.2020
Та все-таки в центрі оповідання - внутрішній світ Орисі, глибоко ліричний, що сягає своїм корінням У сиву давнину народного буття. Дівчина схвильована розповіддю старого козака, вона проймається думкою про кохання, яке не має відповіді. Образи дівчини-краси і князя хвилюють її, змушують розмірковувати над подальшою долею та майбутнім коханням. Саме звідси, з дівочих мрій героїні, оце народнопісенне сприйняття природи. З дівочих мрій Орисі бере свій початок почуття світлого смутку, любові до нескінченного і таємничого світу, відчуття в природі, людях та легендарній минувшині чогось рідного, близького, дорогого і милого. Дивиться дівчина у воду і бачить, що хтось виїхав із пущі на сивому коні. Здається їй, що то князь з легенди, і вже «ось-ось заревуть і сунуться з річки зачаровані тури». Попрали дівчата білизну, поїхали додому, а там вже чекає красуню справжній князь - молодий козак. Із великою майстерністю описує Куліш заручини своєї улюбленої героїні. «Обняв козак Орисю, поцілував у тії губоньки, що наче з самого меду зліплені, і вклонились обоє низько, до самого долу, панотцеві».Автор підкреслює душевну щирість дівчини, її повагу до старших, її працелюбність. Саме тому для Пантелеймона Куліша Орися є втіленням ідеалу української дівчини.
4,7(11 оценок)
Ответ:
Кица234
Кица234
20.03.2020
Жанр: Медетація, в якій автор осмислює недолю свого «занапащеного, нещасного краю» , під’яремне життя в якому викликає і сором, і жаль, і сльози.
 Ідея: О сліз таких вже вилито чимало,-          Країна ціла може в них втопитись;          Доволі їм вже литись,-         Що слози та, де навіть крові мало … — Це заклик до дії за визволення рідного краю. Сльози – ключове слово у поетичному  тексті, однак значення щоразу увиразнюється контекстом: лірична героїня ладна «ридати» над лихом України, що перевершує усі бачені насильства, однак «соромиться» сліз , що ллються від безсилля. Яскравий взірець громадської лірик, цей вірш демонструє «твердий і мужній тон»(М.Зеров), співчуття патріотки до страждань нації реалізується у проповіді високого вчинку в ім’я майбутньої свободи.
4,4(87 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ