М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Мій улюблений персонаж з твору гуси лебеді летять

👇
Ответ:
maя
maя
19.05.2020
Браз Михайлика розкривається різними засобами: тут використовується і самохарактеристика і розповідь інших про вчинки Михайлика, про ставлення до нього батьків, дядька Себастіяна тощо. Михайлик — простий сільський хлопчик, син бідняків. Він дуже допитливий — йому все хочеться знати, до всього дійти своїм розумом або ж довідатися від дорослих. Наслухавшись казок, легенд і розповідей свого діда Дем’яна, любимої ним бабусі, Михайлик бачить світ саме крізь призму цих казок і розповідей. Він любить зорі у високому небі, запах жита в полі і різних трав у лісі, любить слухати перепілку в житі і стук дятла на старій груші... Світ для нього — це дивне видіння, дійсність часто в його схвильованій уяві переплітається з чарівною казкою-мрією чи романтичною легендою.Він чуйно прислухається до бентежних звуків гусей-лебедів у високому весняному небі і з подивом заглядає до гніздечка лісової куріпки, де лежать безпомічні пташенята. Михайлик — талановитий хлопець.Ще в школі він береться за перо письменника, починає писати п’єси. Спочатку Михайлик багато перечитав їх, особливо таких, де є стрілянина. А потім і сам захотів написати п’єсу. Гумористичні сцени весь час перемежовуються з ліричними. Вони пропускаються крізь світосприймання хлопчика. У Михайлика можна багато чого повчитися: селянської ґрунтовності, природної, від батька-матері засвоювання мудрості, щирості й відкритості, усього того, що протистоїть «хворобі віку» — холодноокості. Стельмахів Михайлик налаштований на казкове сприйняття світу, це поетична душа, яку «видіння казки» не раз бере на свої крила.
4,8(81 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
dasyakim
dasyakim
19.05.2020

Відповідь:

Хоча козак Швайка не був справжнім характерником. Проте, він покладався на свій розум та винахідливість. Так, він залякував татарів, вдаючи з себе вовкулаку, за до свого друга - вовка Барвінка. Козак Швайка покладався на своїх улюбленців (кінь Вітрик і вовк Барвінок). У нього було багато зв'язків не тільки серед українських побратимів, але й між татарів, яким він був як брат.

Кмітливість та здатність вийти сухим із води зробила Швайку рівним з можливостями деяких характерників. Не кожен козак поєднував у собі розвиток сили та спритності з розумом та продуманістю подій. Варто зауважити, що Пилип Швайка з повагою ставився до своїх улюбленців побратимів і винайшов б передавати новини через свого вовка, що неодноразово всіх виручало. Саме це робило з нього людину з незвичайними здібностями.

4,4(5 оценок)
Ответ:
Игнат20082412
Игнат20082412
19.05.2020

Марія I Тюдор (18 лютого 1516, Палац плаценти, Великий Лондон - 17 листопада 1558, Сент-Джеймський палац, Великий Лондон) - перша коронована королева Англії з 1553 року старша дочка Генріха VIII від шлюбу з Катериною Арагонською. Також відома як Марія Кривава (або Кривава Мері, англ. Bloody Mary), Марія Католичка.

Цією королеві не поставили жодного пам'ятника на батьківщині (є пам'ятник на батьківщині чоловіка - в Іспанії), її ім'я асоціюється з кривавими розправами, день її смерті (і одночасно день сходження на престол Єлизавети I) відзначали в країні як національне свято.

Объяснение:

4,7(15 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ