М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Іть зробити цитатний план по тексту "друкар книжок не бачених"

👇
Ответ:
Yulia190978
Yulia190978
26.10.2020
* Зустріч диякона (Івана Федорова) з старцем (Максимом Греком), розмова про книжки. * Цар Іван Грозний за до збирає майстрів в Люблечи для різних ремесел і для друкування книг, тому що це прославить його і зміцнить владу * Зустріч царя з гостем з Данії, розуміння важливості прагнення вченого Максима Грека друкувати книги, щоб уникнути помилок в граматиці * Будівництво «друкарського дому», де будуть друкувати книги, і справно палати», де виправляти помилки книгах. * 1564 видана Іваном Федоровим перша книга в Москві за наказом і коштом« царя. * Іван Федоров з Петром Мстиславцем тікає з Москви через ненависть бояр, виявляються в Литві (Вільно), в українському гетьмана Ходкевича. Видання книги "Учительство евагелие». Петро Мстиславець кидає друкаря. * У Львові видає першу українську книгу «Апостол» з характерною післямовою, де розповідає історію друкарства * За вана Федорова від князя Костянтина Острозького * Бажання князя надрукувати Біблію. Робота В. Федорова над книгою * До останньої хвилини Іван Федоров працював над улюбленою справою.
4,5(39 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
fawnsvalley
fawnsvalley
26.10.2020

ответ:

Ім’я Івана Франка відоме всім. Навіть тим, хто його не читав. Із книг чи просто з голосу знають: Франко — вічний революціонер, героїчний Каменяр, автор серйозних творів про сувору дійсність. Люди старшого віку пам’ятають, що за часів Радянського Союзу, в лещатах існуючої ідеології, Франка — майже завжди — підносили як борця, соціаліста, ледь не більшовика. Лише побіжно згадували, що він учений і громадський діяч. Останніми десятиліттями, коли в Україні можна писати і друкувати вільно, відійти від штампів, дослідники підкреслюють наукову діяльність письменника, котра нагадувала «мужів італійського Відродження» (Є. Маланюк), зазначається його «фанатичний інтелектуалізм» (О. Баган), «інтелектуальний подвиг» (Є. Маланюк). А втім, суто інтелектуальний бік творчості І. Франка був зрозумілий уже сучасникам, котрі називали його академією в одній особі. Геніального автора його геніальний співвітчизник академік А. Кримський характеризував як белетриста, поета, вченого, публіциста, відзначав величезну начитаність, літературну освіченість й обізнаність. Пізніше проф. М. Возняк скаже про письменника — «велетень думки і праці». Ці слова стануть крилатими.

4,5(15 оценок)
Ответ:
sadgerl5
sadgerl5
26.10.2020

ответ:

1) Зустріч Герасима Никодимовича з євреєм.

(Єврей пропонує фальшиві гроші. Калитка ще вагається).

2) Залицяння Романа до Мотрі.

3) Хитра пропозиція фактора Гершка.

(Герасим може на ній нажитись).

4) Перевірка "фальшивих" грошей з кумом.

5) Відважне рішення Калитки, взяти більшу суму "фальшивих" грошей.

6) Брехня єврея. Герасимо обдурено, його обікрали.

7) Спроба самогубства (Калитка намагався повіситись). Герасима врятовано(копач Бонавентура врятував).

8) Дружина Герасима бідкається. Їхня сімя бідна, але Герасим живий.

Твір закінчується тим, що Герасим залишається з пустими руками. Але так до кінця і не розуміє, що гроші - не головне в житті.

Удачи в учёбе!!!

4,6(66 оценок)
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ