М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Напишіть будь ласкаа міні твір на тему "з ким з героєв я би себе ототожнив з твору шпага славка беркути" (ототожнив это вроде бы как порівняти себе з кимось, но если знаете значение этого слова то напишите мини сочинение )

👇
Ответ:
ViktorGusarov
ViktorGusarov
31.07.2022
Я себе б порівняв з Славком Беркутай тому,що він такий же як я іде до кінця навіть можливо у нас з ним такий девіз "Дорогу здолає ,той хто йде" бо коли ніхто не знав він брав ковзани і йшов на ковзанку долаючи свою хворобу,батьки про це не знала,а лікарь його похвалив сказавши:"Ваш син здав тест на справжнього чоловіка".Також він дізнавався шось нове ось наприклад про печери ,а я теж маю звичку дізнаватися шось цікаве,нове,незвичайне.Славко вчився швидко і любив спорт,але не тільки він у мене є теж прихильність до спорту.Беркута Не заздрісний,добрий і це розуміли всі герої повісті.Навіть коли стався випадковий випадок то Ліля Теслюк говорила Юльку:"Я не хочу прикидатися". Бо вона знала правду. Дійсно мені дуже сподобался твір  Н.Бічуї "Шпага Славка Беркути".
4,4(88 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:

Чёрная ра́да» (укр. Чорна рада) — исторический роман об Украине, написанный украинским писателем Пантелеймоном Кулишом, первые главы которого были опубликованы в 1845 году. В этой «хронике исторических событий» автор воспроизвёл известные исторические события — чёрную раду в Нежине в 1663 году. Произведение было написано под влиянием исторических романов Вальтера Скотта.

Чёрная рада

Чорна рада

Обложка книги «Чёрная рада».gif

Жанр

исторический роман

Автор

Пантелеймон Кулиш

Язык оригинала

украинский

Дата написания

1846

Проблематика

Композиция

Главные персонажи

Значение в украинской литературе

Экранизация

Литература

Ссылки

Последняя правка сделана 8 дней назад участником 193.27.196.19

СВЯЗАННЫЕ СТРАНИЦЫ

4,6(14 оценок)
Ответ:
Dasharozzz321
Dasharozzz321
31.07.2022

Ці слова досить складні для розуміння.

З одного боку, людина змінюється впродовж усього життя, оскільки змінюються її думки, уподобання, ставлення до різних речей. Проте є й дещо інше, що лишається незмінним, якась духовна основа, щось таке, що робить людину неповторною, забезпечує єдність її особистості протягом життя. Напевне, про цю основу самототожності людини і йдеться. Ліричний герой прагне не втратити її, не зрадити себе під тиском зовнішніх обставин.

Також може йтися про те, що на початку життя душа кожної людини безгрішна, чиста, не заплямована жодним гріховним учинком чи помислом, але дуже мало хто здатен зберегти душу чистою до кінця життя. Деякі риси людини зумовлені генетично, деякі формуються в ранньому дитинстві, закладаються батьківським вихованням. На Стусовому житті яскраво позначився вплив його матері Ірини (Їлини).

4,5(4 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ