М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Написати текст про те, чому рослини треба берегти (5-6 речень)

👇
Ответ:
max690
max690
05.06.2023
Рослини - це частина живої природи. Рослини потрібно берегти тому, що вони дають нам кисень, яким ми дихаємо. Рослини є їжею для людей та тварин. Увесь пил збирається на листочках деревах. Є дуже багато лікарських рослин, як: біла акація,  журавлина та малина. Отже, потрібно берегти рослини. Вони наше все!
4,7(2 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
ЖенушкаV
ЖенушкаV
05.06.2023
Книга – твій друг і порадник. Бережіть книгу!

Книгу потрібно берегти. Існує безліч книг: підручники, довідники, художня література. Книга - це джерело знань. З книг ми дізнаємося багато цікавого і повчального. Є давні книги, які були знайдені археологами. Такі книги є цінними, особливо для істориків. Їх потрібно берегти, щоб люди в майбутньому могли дізнатися свою історію, культуру, літературу. Книга може бути й розвагою. Всі ми дуже люблемо казки і фантастичні оповідання. З книгами треба поводитися дуже обережно: не рвати, не загинати листи, а користуватися закладкою, не писати на книжкових аркушах ручкою. Позначки треба робити олівцем, а потім стирати їх, щоб вони не заважали іншим читачам. Картон та папір роблять з дерева. Якщо ми будемо берегти книги, то збережемо ліс і красу нашої Землі. Книги корисні і необхідні людині. Їх потрібно берегти, щоб більша кількість людей змогло ними скористатися.
4,7(48 оценок)
Ответ:
Доминатр
Доминатр
05.06.2023
                                 Роль книги у сучасному житті    Кожен із нас , напевно, має вдома книгу. І кожен із вас читав книжки. Книга – морська глибина, де ми кожен час понурюємось ще далі і далі, швидше розуміємо зміст. Скільки вже часу пройшло, люди винайшли планшетні комп’ютери, електронні книги, ноутбуки и т.д. Деякі вважають, що всі сили, які люди використовували протягом багатьох століть на книги, треба розвернути на нові види технологій, деякі навпаки, вважають, що книга – це символ життя, і вона не повинна зникнути. З однієї сторони, ми не можемо обійтись ні без телефонів, комп’ютерів, з іншої і без книги наше життя стає похмурим, непривітливим. Проте мій досвід показує, що роль традиційної книги не зменшується, але навіть зростає. Аромат палітурки, шелестіння сторінок,  але головне – певна зосередженість, серйозність, увага, які потрібні при спілкуванні з книгою, – все це спрямовує  людину до сприйняття традиційних цінностей. Книга – наша вічна молодість. Сучасні підлітки дуже захоплюються новими пристроями, їх не цікавить ні книги, ні взагалі уроки та школа. Але є й такі , які вважають що школа та книга мають великі значення у сучасному суспільстві. Стів Джобс, засновник корпорації Apple,  дуже любив читати, мав при собі велику бібліотеку книг різних народів світу. У результат він став генієм, який перевернув життя до гори ногами, створюючи комп’ютери. Тепер  у кожного другого є iPad або iPhone, якими активно користуються в дорозі, в офісі, навіть на відпочинку, але чи багато хто читає на цих пристроях літературні твори? Книга безнадійно програє (принаймні, для молодого покоління) в конкуренції з відеофільмами, з Інтернетом. Книга повинна залишитися! Через неї передається інформація, яку люди собі й представити не могли. Може через 10 років винайдуть гнучкі планшети, або принтери, які не будуть потребувати фарби, може бути й так, але книга ніколи не повинна зникнути з очей людства, адже книга – вічна скарбниця знань для кожного з нас!
4,4(76 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ