М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Поясніть роль і.котляревського в розвитку нової української літератури

👇
Ответ:
В исторії нашої літератури є діячі,які особливо й багатогранно ,відобразили в своїй творчості душу народу, його національну своерідність,поетичну вдачу.До таких належить Иван Петрович Котляревський,класик нової української літератури,видатний письменник-реаліст,автор славнозвісної "Енеїди" і "Наталки Полтавки"

У важкі часи самодержавства він розкривав духовну велич рідного народу,його мрії,у конкретних худ.образах утілив його віру у краще майбутнє.

Протягом 1794 року Котляревський розпочав літературну діяльність взявшись за переробку в бурлескному стилі Вергілієвої "Енеїди"
4,7(71 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
leo1233121
leo1233121
13.12.2020
Тема: розповідь про глибокі переживання дівчини, розлученої з коханим, її звернення до ворожки, розмова з тополею і, нарешті, перетворення самої дівчини на тополю під впливом чудотворного зілля. ідея: невмирущість справжнього кохання, возвеличення краси, вірності, незнищенності світлих і благородних людських почуттів. основна думка: кохання — це не тільки щире почуття, а й те, через що любляче серце страждає у поневіряннях. проблематика «тополя»: • вірність і зрада; • кохання щире і без почуттів; • батьки і діти. художні засоби «тополя» метафори: «вітер виє, гуляє..», «море синіє», «серце ниє», «лихо… зострінеться», «серце знає», «личко червоніє», «брови полиняють», «серденько мліло», «чуло серце недоленьку», «серденько б’ється», «чорнобрива сохла», «стань місяць серед неба». порівняння: «поле, як те море», «одна, як сирота», «воркує, як голубка без голуба», «сонце світить — як ворог сміється», «сохне…, як квіточка», «пішла стара, мов каламар», «полетіла, мов на крилах». повтори: «одна, одна…», «…пала, пала, стала…», «плавай, плавай, лебедонько». епітети: «біле личко», «карі », «щира правда». звертання: «легше, мамо, в труні лежати», «бабусенько, голубонько, серце моє, ненько», «зроби, моя пташко! ». «добре, доню…», «і, бабусю», «плавай, плавай, лебедонько! », «скажи, моє серце! », «мамо доле моя! », «боже милий, боже! », «подивися, тополенько! », «рости ж, серце-», «не знайте, дівчата! », «бо не довго. подробнее - на -
4,4(17 оценок)
Ответ:
ksetitaafrgb
ksetitaafrgb
13.12.2020

«любов виникає з любові:

коли хочу, щоб мене любили,

я сам перший люблю»

григорій сковорода

ці слова відомого українського мудреця-гуманіста григорія

сковороди найбільш влучно відображають актуальну проблему

сьогодення: проблему взаєморозуміння.

толерантність передбачає всього лише нормальні

цивілізовані стосунки між людьми, усвідомлення того, що світ і

соціальне середовище багатомірні, а, отже, і погляди на цей світрізні, 

вони не можуть і не повинні зводитися до одноманітності або бути на чиюсь користь.

4,6(92 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ