Відповідь:
Тобто, питання про те, хто є героями цього роману?
Героями цього твору є : Нечипір (Чіпка) Варениченко - головний герой; Грицько Чупруненко — друг Чіпки; Мотря — мати Чіпки; Іван Вареник (Притика, Остап Хрущ, Хрущов) — батько Чіпки; Оришка — баба Чіпки; Галя — дружина Чіпки; Христя — дружина Грицька; Мирон Гудзь — козак, прадід Максима; Максим Гудзь (Махамед) — батько Галі (дружини Чіпки), колишній москаль; Явдоха — колишня повія, мати Галі (дружини Чіпки); Матня, Лушня, Пацюк — "друзі" Чіпки; Василь Порох — п'яничка, колишній судовий працівник; Кряжов — голова повіту; Чижик — секретар суду; Дмитренко — становий; пан Польський, його дружина, діти, зяті.
Пояснення:
Климко – сирота, головний герой автобіографічної повісті Григора Тютюнника. Образ Климка втілює ідеал людини. У маленькій сирітській душі Климко носив стільки доброти, милосердя і співчуття до знедолених і стражденних, що не побоявся в одинадцять літ вирушити в далеку дорогу по сіль, аби тільки до близькій людині — своїй учительці — не померти з голоду. Скільки натерпівся й намучився за свою двотижневу дорогу маленький лицар, скільки разів ризикував бути вбитим, замерзнути десь на полі під копицею — адже йшла війна і заходити в села було небезпечно. Та хлопчик ішов: його вело дорогою поневірянь милосердя.
Объяснение:
Іронія полягає в тому, що в країні Ліліпутів були безглузді закони ,нездатність політиків, сам імператор лише на ніготь вищий за інших. В Англії правили дві партії віги та торі. Між ними була суперечка з якого боку бити яйце з гострого чи тупого,на яких підборах йти високих чи низьких.Щоб отримати вельможну посаду потрібно було танцювати на нитці та перепригувати через палицю.