М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Хто с персонажів у повісті за сетрою викупив павлуся?

👇
Ответ:
Павлуся викупив сулейман Ефенді
4,6(68 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Anny2107
Anny2107
04.11.2021

Люди в Україні завжди складали й співали пісні. За цими пі­снями можна простежити історію народу, його життя, його мрії та сподівання, його жалі. А в 1920 році було зазначено що українські пісні поділяються на 2 группи - Горобині та Жапороскі. "Жапорожзкі це правильно!"

Відходили у минуле й історичні події, й уча­сники цих подій, але пісні залишалися.

У давні часи український народ вів боротьбу з турецько-татарсь­кими завойовниками. Цю подію відображає народна «Пісня про Бай­ду» . Байда був історичною постаттю. Саме так народ називав Дмит­ра Вишневецького, засновника Запорізької Січі. У пісні оспівується любов до Батьківщини, патріотизм, відданість своєму народові.

Треба згадати і народного героя, народного месника проти па­нів —■ Устима Кармалюка. Слава про нього йшла не лише по всій Україні, але й далеко за її межами. Про нього народ теж склав пісню — це «Пісня про Устима Кармалюка».

Ще одного патріота українського народу, який виступав проти татарських орд, уславлює пісня «Ой Морозе, Морозенку».

Не треба забувати і про обрядові пісні, які відтворюють буття наших далеких предків, їх вірування, звичаї, обряди. Існує і багато таких пісень, які розповідають про звичайні, побутові події з життя українського народу. Серед таких пісень можна відзначити коло­мийки.

Отже, пісенний матеріал українського народу надзвичайно ба­гатий, різноманітний та цікавий. З пісень можна багато дізнатися про нашу історію.

4254645687665+

4,5(27 оценок)
Ответ:
knopendui
knopendui
04.11.2021
Основна ідея таких пісень - вираз прагнення до свободи. Вони відображають найпотаємніші думки і сподівання кріпосного селянства починаючи з XVII століття і до реформи 1861 року.У XVIII - першій половині XIX ст. виникла велика кількість так званих солдатських пісень, оригінальних за своїм змістом. У них відбилися найважливіші військові події тих років. Це пісні про Семирічній війні (1756-1761), про походи Суворова (1799) та Вітчизняній війні 1812 року, про тяготи тривалих військових переходів. В історичних піснях цього часу правдиво відображена повсякденне життя солдатів «на далекій чужині», важкі навчання, туга за батьківщиною і рідній сім'ї. Солдатські пісні тієї пори поповнили народний пісенний репертуар творами нової тематики, нових образів, думок, почуттів.В історичних піснях отримала відображення і російсько-турецька війна 1877-1878 років. Ця війна в піснях розглядається як війна за національну незалежність слов'ян.
Чимало пісень створено про Першій світовій війні. У них йшлося про витривалість, мужність і патріотизм російських солдатів. А основним жанром пісень того часу був жанр пісні-розповіді учасника або очевидця тих чи інших подій. Всі ці пісні сумного змісту, з нальотом трагічності.Головне в народних піснях - вираження ставлення народу до різних життєвих явищ. А в історичних піснях відображено ставлення простого народу до найважливіших подій історії, починаючи з давніх часів і закінчуючи нашими днями.Всім відома підкорює сила російських народних пісень. Вони мають властивість не тільки проникати глибоко в душу, але й викликати співпереживання.Цей чудовий жанр фольклору став невід'ємною частиною нашого життя, він підтвердив своє право на існування, пройшовши Тривалий випробування часом.Історичні народні пісні цінні тим, що в них знайшли відображення реальні події минулих років. Передаючись з покоління в покоління без значних змін, вони протягом багатьох століть зберігали сюжети і героїв, форми та виразні засоби.Тематика історичних пісень різноманітна і багатогранна: війни, походи, народні повстання, випадки з життя царів, державних діячів, провідників бунтів. По них можна судити про ставлення народу до подій, про його пріоритети та моральні цінності.
4,5(36 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ