М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Нужно предумать план до єтого текста дуб на першу сотню літ росте на пагорбі коренастий дуб із розлогим, покрученим, мов пальці в старої працьовитой людини, гіллям. він міцно вчепився в землю товстим корінням, й жодному вітрові, здається, несила гойднути його сонцем обсмалений, дощами й морозами покарбований стовбур. час добряче подзьобав кору велетня, блискавкою скосило крону, а внизу, поблизу землі, виникло чимале дупло. саме це дупло й завдавало найбільшу небезпеку дубові. розкошували в ньому деревоточці, а що міг дуб зробити? стогнав, сердешний, від безсилля, опускав додолу гілля від горя невтішного. але не минула радість і нашого дуба. летів улітку бджолиний рій, сів перепочити на гілку, а тут дупло. далі бджоли не полетіли, оселилися в ньому. швиденько почистили, зайвину з нього викинули. затишно стало, сухо. а там, де сухо, немає місця деревоточцям. деякі з них, хотіли проникнути в дупло, так де там: хазяї і на поріг не пустили. трохи згодом бджоли обжилися, меду наносили. довго їм дупло за вулика правило.

👇
Ответ:
Kate24512
Kate24512
23.03.2022
1)коренисте дерево
2) небезпека дубові
3) бджолине дупло
4,8(44 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Kaisool
Kaisool
23.03.2022
Нещодавно мною був прочитаний твір Ніни Бічуї "Шпага Славка Беркути". Там представлено 3 головних герої: Юлько Ващук, Стефко Вус та Славко Беркута. Спочатку твору вони поставлені нам друзями, та показується наскільки вони різні. І звісно їх характер залежить від виховання, тобто від їх батьків. Читаючи твір я ознайомився(лась) також і з ними. На мою думку, кращою була родина саме Славка, тому що в ній існувало дещо надважливе - довіра. Між батьками та сином дуже теалі відносини, у них є взаємопідтримка, вони вірять одне одному, не сумніваючись ні в чому. Таке виховання вплинуло на характер Славка, він росте чесною дитиною з міцним характером. Юлько в свою чергу був дуже розбещеною дитиною, виховувався в багатій сім'ї, і йому завжди все дозволялося. Він зростає жорстким, та готовим на все, заради того, щоб довести свою, нібито, правоту. Що ж стосується Стефка, то він росте в неповноцінній сім'ї, з дуже люблячою сестричкою, та батьком, якому на все начхати. Дитині також потроху стає на все все одно. Виховання усіх трьох хлопчаків відображено у їхніх діях. З цього можна вивести те, що роль батьків відіграє велику родь у поведінці дітей.
4,5(55 оценок)
Ответ:
Аня20171502
Аня20171502
23.03.2022
Уміння дотримуватися правил співжиття у суспільстві – це та риса, яка робить людину привабливою. Цьому корисному умінню в хороших сім*ях дітей навчають змалечку, тому здається, що це не так уже й складно. Це дуже важливо і, дійсно, не дуже складно, якщо ви – людина щира і відкрита. Якщо навчилися не лише самі говорити, а й уважно вислуховувати співбесідника. Взагалі, уважне ставлення до людей є запорукою того, щоб стати своїм у будь-якому товаристві. Співжиття у суспільстві вимагає від кожного дотримання єдиного принципу: ставитися до людей так, як ти хотів би, щоб вони ставилися до тебе. Хороша поведінка не повинна бути штучною, награною, а навпаки – природною і щирою, виходити від душі. І треба зажди пам*ятати просту істину: ніщо не коштує нам так дешево і не ціниться так дорого, як проста ввічливість.
4,4(56 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ