Объяснение:
1.) Бо він приніс добро людям, але його схопили, прив'язали до дерева і спалили, як і Прометея, що приніс людям вогонь, але боги покарали його, прив'язав до скелі.
2.) Солдат був важко поранений, його сховали, щоб фашисти його не добили.
3.) Тоді вважалося, що комуністична партія відіграє керівну й спрямовуючу роль у житті радянського суспільства, а Олег Чорногуз написав свої поради так, начебто цієї керівної й спрямовуючої сили не існувало в природі, суспільство жило своїм самодостатнім життям і легко впорувалося з усіма проблемами завдяки «Веселим порадам», а не комуністичному керівництву.
Огірок з поросячим хвостом
Доповідна записка вчительки малювання Ізольди Марківни Книш директорові школи.
"Товаришу директор! Сьогодні я проводила урок малювання в 5-А класі. Малювали огірок. В класі стояв шум, і Андрій Кущолоб (всі назирають його Бен) кілька разів ліз під парту. Я викликала Бена до дошки. Той бешкетував, але гарно намалював огірок. Потім викликала до дошки Женю Цибулько – смаглявеньку дівчину з першої парти. Вона кругла відмінниця, уважна й серйозна на уроках, проте може й коника викинути і прикидається хлопцем: стрижеться коротко і носить хлоп'ячий одяг.
Цибулько малювала, а я перевіряла домашнє завдання, раптом щось хрюкнуло. Я обернулася і побачила, що Женя намалювала огірок з поросячим хвостиком. Далі дівчинка домалювала голову і рильце. Те порося вдруге чхнуло, покрутило хвостиком і проказало: "Хрю-хрю…". Клас раптом притих, сидів занімівши, і знову почулося хрюкання. Я закричала, що ставлю двійку.
Цибулько стерла малюнок і я побачила, як з її кофти висунулась… маленька волохата ручка. Ручка сказала: "Гуд бай! До відзеня, Ізольдо Марківно!". А потім виткнулась мордочка і показала мені язика.
Я не могла помилитися. У мене чудовий художній зір. Висновок один: учениця прийшла на урок або з механічною лялькою, або з якимось живим звірятком.