М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
birdibir
birdibir
08.03.2022 03:19 •  Українська мова

Провідміняти числівник 1105

👇
Ответ:
Zekkin
Zekkin
08.03.2022

Відповідь:

Н: тисяча сто п,ять

Р: тисяча сто п,ятого

Д: тисяча сто п,ятому

З: тисяча сто п,ятого

О: тисяча сто п,ятим

М: на тисяча сто п,ятому

К: - (вроде)

Пояснення:

4,8(68 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
nurkenalmazbek
nurkenalmazbek
08.03.2022
ВОЛЯ РОДИЧАМ Т. ШЕВЧЕНКА В лютневій книжці журналу «Народное чтение» за 1860 рік, що виходив у Петербурзі, було надруковано коротеньку автобіографію Т. Шевченка. В тій автобіографії поет між іншим написав: «Моє минуле тим більш жахливе, що мої рідні брати й сестри й досі ще кріпаки. Так, вони й досі ще кріпаки!» Ці слова вплинули на тогочасну суспільність. І. Тургенєв, член «Общества для пособия литераторам и ученым», взявся зробити подання про визволення Шевченків із кріпацтва. Комітет на засіданні 21 березня порадив удатися до поміщика Флоровського і прохати, щоб він звільнив Шевченкових родичів на пошанування літературних заслуг Т. Шевченка і взагалі літератури. Поміщик, одержавши листа комітету, вирішив догодити і суспільній опінії, і собі. Він згодився відпустити Шевченків, але без землі. Спершу родичі Шевченка, за порадою самого поета, не хотіли такого звільнення, але згодом, 10 липня 1860 року склали угоду з поміщиком і одержали вольну. Аж у 1863 році, в зв’язку з польським повстанням, видано було указ про перевірку уставних грамот. Перевіряти Кирилівку прибув майбутній редактор «Киевской старины» Лашкевич. Ось тоді й наділили Шевченків полем і городом.
4,8(36 оценок)
Ответ:
алекс756
алекс756
08.03.2022

Приклад з історії не можу назвати...Взагалі,я за позицію "все в наших руках",але Ви просили аргумент до протилежної позиції,тому-ось:

Аргумент:Іноді в житті людини присутні якісь обставини,за яких йому складніше домогтися успіху/матеріального благополуччя,ніж людині,в житті якого відсутні дані обставини.  

З життя можна навести такий приклад:Припустимо,хтось народився в столиці/місті-мільйоннику,а хто-то в невеликому місті з населенням 20 тисяч осіб.Природно у першої людини вже буде більше можливостей для того,щоб чого-небудь досягти,так як в столиці/великому місті країни краще розвинена освіта,більше гідних вузів,роботодавці пропонують більший розмір заробітної плати,більше варіантів для працевлаштування і, отже, шансів на успішну кар'єру і випливає з нього, матеріальне благополуччя в більшості випадку більше,ніж у людини,який народився в маленькому місто.Ні,це не означає,що той другий чоловік з маленького міста не зможе домогтися такого ж.Просто,можливо, йому доведеться докласти все ж більше зусиль, ніж першому.

4,8(87 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ