М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Завдання 127. зредагуйте речення відповідно до норм сучасної української літературної мови.

1. штаб верховного головнокомандуючого об’єднаними зброй-ними силами нато в європі знаходиться в м. монс (бельгія). 2. ухвалення усіх рішень в нато відбувається на принципі консенсусу. 3. в результаті, підрозділи збройних сил україни отримали можливість приймати участь в спільних з країнами членами та партнерами нато воєнними навчаннями. 4. україна єдина держава, яка не є членом нато, і бере участь в усіх операціях під проводом альянса. 5. ініціативна та активна позиція україни з даного питання, а також прагнення досягти зрушень в врегулюванні цього конфлікта, сприяло зростанню довіри до україни як впливового гравця у забезпеченні європейської безпеки й стабільності. 6. вже розпочата підготовча робота по створенню фонду. 7. у відповідності до положень згаданих документів, сторони успішно реалізують комплекс заходів за напрямами міграції і притулку. 8. мзс україни продовжує тримати на контролі питання спрощення перетину українсько-польського кордону та робить все можливе задля якнайскорішого врегулювання ситуації. 9. з метою забезпечення головування нашої країни в організації на належному рівні, за дорученням уряду, створена та проводить регулярні засідання міжвідомча група з співробітництва україни на чолі із заступником міністра закордонних справ, до складу якої входять представники всіх міністерств.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Varvarrrrrrrrrra
Varvarrrrrrrrrra
14.05.2023

1.Підмет він; шука, блука, обходить це присудок; вдень, даремне, марою - обставина, зали й кімнати - додаток.

Речення розповідне, неокличне, двоскладне, повне, поширене, ускладнене, однорідними додатками.

2.Олександр Шалімов (підмет) не мав (присудок) коштів (додаток), щоб доїхати (присудок) в інше місто (обставина), тому вуз (підмет), у якому від самого початку (обставина) хотів вчитися (присудок хотів вчитися) хлопець (підмет), не побачив (присудок) його (додаток) в своїх(означення) лавах (обставина)

Объяснение:

4,8(4 оценок)
Ответ:
карина0212
карина0212
14.05.2023

СКІФИ

Скіфи, нові володарі українських степів, були войовничими племенами. На теренах України скіфи розселилися між річками Дон і Дунай.

Утворена ними держава дістала назву Скіфія. Відвідавши Північне Причорномор’я, Геродот у своїй «Історії» стверджував, що скіфи називали себе сколотами і поділялися на царських скіфів, скіфів-скотарів, скіфів-землеробів та скіфів-орачів.

Царські скіфи жили на берегах Азовського моря і степового Криму. Їхнім основним заняттям була війна. Та вони не тільки воювали, а й торгували з грецькими колоніями у Причорномор’ї. В обмін на зерно, хутро, віск, мед і рабів скіфи отримували зброю, вино, предмети розкоші. Скіфи-скотарі кочували на схід від пониззя Дніпра в пошуках нових пасовищ. На Придніпров’ї жили скіфи-хлібороби. Вони вирощували пшеницю, жито, ячмінь, коноплі, використовуючи великий плуг та тяглову силу волів.

4,4(95 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ