1.Не(заперечна частка) тільки(прислівник,_._._._) клен(іменник,___), а(сполучник) й(підсилювальна частка) горобина(іменник,___) має(дієслово,===) міцну(прикметник,хвилястою) деревину(іменник,_ _ _) з(прийменник) красивим(прикметник,хвилястою) малюнком(іменник,_ _ _).
2. Діти(іменник,___) у(прийменник) гідропарку(іменник,_._._) не(заперечна частка) відпочивали(дієслово,===) біля(прислівник,_._._._) річки(іменник,_._._), але(сполучник) й(підсилювальна частка) каталися(дієслово,===) на(прийменник) каруселях (іменник,_._._).
Відповідь:
Душа шукає не прощення -- процвітання. Усе було: і сум, і самота, і горе втрат, і дружба нефальшива. Мені настився сад вишневий, і грона ягід золотистих, і трав рясних вінок зелений, і розсип квіточок барвистих. У хуртовині наших днів ми зостаємось не одні: із нами радість, і печаль, і те, чого уже не жаль. А втім, вічні теми: життя і смерть, добро і зло, правда і кривда, багатство і убозтво, любов і ненависть -- спонукали б до цікавої бесіди. Це якраз та остання мить, коли без голосу мелодія вже розпадеться, утратить себе, коли треба ламати, рвати, вибухати, злітати у вибухові, виплескувати в надмірі щирості своє серце, почуття й душу іншим. Агент примовочками, смішком... то так, то сяк підкочується до дядьків, втирається в довір'я, але не квапиться розповідати про Америку.
Пояснення:
Человек и природа должны быть вместе. Мы привыкли получать от природы все, что нам захочется – это наслаждение теплой солнечной погодой, купание в водоемах, вкусные фрукты, овощи, орехи и семечки. Охотники убивают диких животных ради еды и вкусного мяса, рыбаки вылавливают в озерах, реках и морях рыб в большом количестве, забывая, что они все живые существа.
Но самое плохое даже не в этом. Нельзя забывать, что человек – дитя природы. Он полностью от нее зависит. Всегда необходимо помнить, что нельзя нарушать природный баланс. Если уничтожить животных, приносящих пользу природе, то взрастет численность вредителей, от которых пострадают зеленые насаждения. Люди вырубают леса, но они ведь нужны для очистки воздуха, и получения кислорода, так необходимого для дыхания всего живого вокруг.
Некоторая деятельность людей наносит огромный вред окружающей среде, особенно, если приходится загрязнять ее. Многие промышленные предприятия выбрасывают свои отходы в реки, что ведет к гибели рыб и водоплавающих птиц. Из труб заводов и предприятий в атмосферу выделяются вредные парниковые газы. Изобилие транспорта загрязняет воздух выхлопными газами. Из-за нерационального использования сельскохозяйственных земель, снижается плодородие почвы.