М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Твір-роздум на суспільну тему іть ​

👇
Ответ:
nika1299
nika1299
30.01.2021

Усім відомий такий вислів: "Дивитися на світ крізь рожеві окуляри". Ми говоримо так про людину, яка з тих чи інших причин не сприймає навколишню дійсність адекватно. Не можна сказати, що така людина позбавлена здорового глузду. Іноді світогляд людини змінюється під впливом незрозумілих чинників навіть усупереч її власному бажанню. У сучасному суспільстві таким агресивним засобом втручання у сферу свідомості стало телебачення. Цікавий факт: зображення на екрані першого телевізора було дуже кумедним — яскраво-рожевим і розпливчастим. Джон Лоджі Берд — людина, що сконструювала цей апарат, — користувався деталями на зразок велосипедного ліхтарика або в'язальної спиці. 

У технічному плані сучасний телевізор удосконалений настільки, що в ньому важко впізнати його старовинного "попередника". Але яскраво-рожеве і розпливчасте зображення було успадковане сучасним апаратом. Звісно, що вислів "яскраво-рожеве і розпливчасте зображення" я вживаю в переносному значенні. Зображення сучасним телевізором передається зі збереженням найменших кольорових нюансів. Проте інформація, що ллється безперервним водоспадом з екранів та аудіо приладів сучасного телевізора, подається саме як "яскраво-рожеве і розпливчасте зображення". 

Телевізор став надбанням майже кожної сучасної родини. Це своєрідне "домашнє вогнище", коло якого збираються, найчастіше ввечері, всі представники сім'ї. Навіть якщо ти самотній, можеш звернутися до "відданого друга", який ніколи тебе не зрадить, хіба що тільки потребуватиме ремонту. Поступово телевізор стає ще одним членом родини. 

Власне телебачення із самого початку мало тільки позитивні функції. За до телебачення ви можете мандрувати по всій земній кулі, зазирнути у найглибші западини, піднятися на найвищі у світі гори. Ви можете ознайомитися із традиціями і культурою далеких народів. Ви можете дізнатися про останні новини з усього світу, послухати найкращу у світі музику, подивитись новий шедевр кіномистецтва. 

Отже, телебачення — це джерело інформації. По суті, вплив телебачення на формування свідомості людей позитивний: розширюються світоглядні та пізнавальні межі. Негативний вплив пов'язаний із людським фактором. У всі часи існували люди аморальні, чиї уподобання, духовні орієнтири йшли всупереч загальнолюдським. Заради власного зиску ці люди переступають межу закону і можуть навіть скоїти злочин. Прикро, але телебачення дає широкі можливості таким людям у досягненні їхньої корисливої мети. 

4,6(8 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
олтисьл
олтисьл
30.01.2021
Візьмемо до уваги життя та творчість Лесі Українки ( Лариси Петрівни Косач ) 1871-1913
Леся ще з дитинства була здібною.старанною дитиною.Вона знала понад десять іноземних мов,любила музику і грала на фортепіано,виявляла інтерес до малювання.
   Доля росподілилася так,що наділила Лесю дивовижними здібностями,та в той час змусила виборювати життя в щоденних муках і стражданнях.Під час свята Водохреща  в Луцьку дівчинка так захопилася,що не помітила як промочила ноги в крижаній воді.Спочатку боліла нога, потім рука.Діагноз-туберкульоз кісток,а потім і легень і нирок.Та ще з дитинста поетеса засвоїла правило "Щоб не плакать,я сміялась"Отак і змагалась з недугою все життя.Леся не вчилася всю освіту здобувала самотужки.
   Прожила поетеса всього сорок два роки і триндять три з них плідно працювала на літературній ниві.Леся Українка була і залишається нашою національною гордістю.
4,8(97 оценок)
Ответ:
dimas194
dimas194
30.01.2021

Одного разу Василько, Іванко, Сергійко та Марійка вирішили піти у ліс, погуляти.
Ось вони прийшли. Друзі взяли з собою пікнік та почали їсти. Враз з кущів вилізли малятка - звірятка це зайчики - побігайчики, лисичка - сестричка та вовчик - братик, а ще зверху на гіллі сиділи пташки.
Сергійко взяв камінець і почав кидати у птахів, а Марійка, Іванко та Василько почали скріз розкидувати сміття. Звірі це все бачили, а ж раптом зайчики кажуть:
- Чому ви розкидуєте сміття? Вам що це подобається?
- Хто це заговорив? - Здивувалися діти.
- Це ми, зайчики - побігайчики!
- Чого вам треба? - Запитав Сергій.
- Ми хочемо щоб ви перестали смітити! Ви забрудняєте ліс! - Так так! - підказала лисичка. - Ми не хочемо усе своє життя жити в цьому бруді!
- Ну добре! - Сказали друзі та почали збиратися.
Ось було б так, як би звірі могли говорити!

4,7(44 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ