Випишіть речення в такій послідовності: двоскладні; односкладні називані; односкладні означено-особові ; односкладні неозначено-особові ; односкладні безособові.
1.відмикає світанок скрипковим ключем.2. чорна ніч інкрустована ніжністю.3. у майбутнього слух абсолютний4.затінок,сутінок,день золотий.5. червоний гребінь 6. затули свої очі долонями сліз.7. наді мною свинцеві води.8. степи,степи,стерня та роси.9. вже немає ні хвилі,ні 10. мені холодно тут.11. яка важка увічності хода! 12. йдемо крізь ніч, крізь бурю у степу.13. на шиї пришельцям вдягли запахущі вінки.14. уже нема квітучої долини.15. якими вогнем спокутувати мушу хронічну українську доброту? ! 16. а мені ж,може,просто хочеться щастя, тугого і солодкого ,як шоколад.17. на щастя чужинцям дали амулети в дорогу.
Я думаю, що назва місяця "лютий" походить выд слова лютий, що означає "злий", "недобрий". Це місяць вітрів. Недарма кажуть: "Лютий-лютує, квітень-квітує". Про цей місяць у народі говорять також, що він найпідступніший-то сонечком пригріє, то морозом скує. Лютий додає до весни охоти, але ти взувай ще добрі чоботи. Та він останній серед зимових місяців, і природа поступово починає готуватися до весни. Мабудь, тому й злиться лютий, що зимі приходить кінець. У народі говорять:"Лютий зиму на ніч замикає".