М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
sasha11225
sasha11225
04.01.2023 01:07 •  Українська мова

Провідміняти числівники 6789 істота

👇
Открыть все ответы
Ответ:
NAPAS228
NAPAS228
04.01.2023
Сучасні учні люблять спілкування, танці й мобільні телефони, проте не люблять спорт, культуру й добрі справи.Українські підлітки досить товариські. Лише 8% дітей віком від 11 до 17 років стверджують, що в них немає друзів. Цікаво, що дослідження спростовує стереотип про надмірну товариськість слабкої статі — 78% хлопчиків проти 66% дівчаток постійно спілкуються з трьома й більше друзями своєї статі. При цьому дівчатка відрізняються більшою постійністю — у  кожної третьої учениці є всього одна-дві подруги, тоді як довірити свої проблеми й радощі настільки маленькому колу спілкування згодний лише кожен четвертий учень.Сучасні підлітки не люблять займатися спортом і культурно розвиватися.

Спільне заняття спортом (їзда на велосипеді, роликах, скейтах та ін. теж вважається спортом) цікавить лише 41% підлітків. Причому юних жінок таке дозвілля взагалі мало цікавить — кількість хлопців, які активно проводили час, на 25% більше, ніж дівчат.Підлітки хочуть подорослішати. Це було і буде завжди. Може здатися, що сучасні тінейджери стали дурнішими, злішими, безпомічнішими. Насправді це не так, просто зараз підлітки на виду, і про всі їхні промахи, агресії і дурості швидко дізнається весь світ. Тому краще проводити своє дозвілля на вулиці з друзями а не сидіти в інтернеті і т.д.
4,4(63 оценок)
Ответ:
gumballl1
gumballl1
04.01.2023
Орфографія (від гр. orthos - прямий, правильний, рівний і grapho - пишу) - це правопис. Орфографія містить кілька розділів, кожен з яких є сукупністю правил, що базуються на певних принципах.

Головний розділ орфографії- це розділ пропозначення звуків мови буквами.

Окремий розділ орфографії складають правила написання слів разом, окремо чи через дефіс, що залежить від змісту та поєднання з іншими словами (нарешті ми з вами зустрілися! - на решті теріторії люди також неодноразово стикалися з цим загадковим явищем).

Правопис регламентує вживання великої літери при написанні власних назв (Конотоп, Париж, Всесвіт).

Інші розділи орфографії регламентуютьзакономірності переносу частин слів з одного рядка на інший, правопис запозичених слів, правила графічних скорочень слів, особливості вживання апострофа та інші правила передачі усної мови на письмі.
4,7(83 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ