дати відкоша, Велика Вітчизняна війна, з року в рік, цвітуть вишні, менш уважний, задирати носа, поряд з будинком, протягом року, двадцять три, Максим і Тетяна, Північний полюс, скласти подяку, гордіїв вузол
Наслухавшись розмов - керування
серпанкові мрії - узгодження
дуже солодко - прилягання
потреба відпочити - прилягання
жили душа в душу - прилягання
десять відсотків - керування
ламати голову над завданням - керування
двоє приятелів - керування
багато читають - прилягання
стримувати радість - керування
весняні квіти - узгодження
військове звання - узгодження
зібрати врожай - керування
чекаючи зуcтрічі - керування
прибули пізно - прилягання
Президент України - керування
лісова квітка - узгодження
Объяснение:
Объяснение:
Вихованість.Кожен із нас зустрічався з цим поняттям не один раз у своєму житті.Але що ж таке вихованість? І чому вона нам потрібна?
Вихованість-це загальні норми, вимоги поведінки, яких потрібно дотримуватись.Це не є зовнішній вигляд чи матеріальний стан, це людські манери, ставлення до інших людей. Своєю поведінкою ми показуємо наскільки ми поважаємо оточуючих, та в першу чергу до себе!Всім нам приємно, коли друзі чи незнайомі люди до нас відносяться з повагою, але ми самі часто не задумуємося чи поважаємо інших. Адже роблячи комусь боляче, робимо боляче собі. Народна мудрість говорить: "Гостре словечко коле сердечко " чи "Добрим словом мур проб’єш, а поганим і в двері не ввійдеш". Український народ з давних-давен знав, що означає бути вихованим та ввічливим. Але чому ми не знаємо цього тепер?
Вихованість-норма поведінки. А що таке норма? І взагалі, що є цілком нормальним для одного, може бути понад міру іншому.Тому поняття як норми не є однозначним.
І всетаки тільки за до чемності та вихованості можна добитись визнання людей. А рано чи пізно, воно нам всеодно знадобиться. Це має велике значення в нашому житті.
Подробнее - на -