М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
nkaracheva
nkaracheva
13.03.2022 23:12 •  Українська мова

Украинский язык 8 класс; книга - пентылюк 2016 год. 101,103

👇
Открыть все ответы
Ответ:
алинагг
алинагг
13.03.2022
мідь, гедзь, палець, кільце, скринька,по-українському, зайчисько, Луцьк, Донецьк, донецький, криворізький, тьмяний, різьбяр, няньчити, бриньчати.п 'ять, торф'яний, здоров'я, м'ясо, зв'язок, сім'я, бур'ян, кур'єр, по-двір 'я,під'їхати, з'єднати, з'їхати, роз'яснити, об'єднати, трьох'ярусний, пів'яблука,любов'ю, морквяний, п'єса, п'єдестал, зоря, міжгір'я, з'явитися, пам'ятний, буряк, священний, харків'янин, верхів'я, рядок, Мар'яна, в'язання, пів'яблука, обов'язок, м'язи,трав'янистий, слов'яни, дит'ясла, з'ясувати, об'єднання
4,7(82 оценок)
Ответ:
айка365
айка365
13.03.2022

Объяснение:

Всім відомо, що кожна країна має свою мову і свою культуру. Мова формувався століттями і формується дотепер. Є дуже маленькі країни і племена, де на окремому говіркою говорять всього сім чоловік, або п'ятдесят чоловік. І їх б спілкування теж входить в тисячі мов світу. Так, мов налічується більше двох тисяч. Багато племена, досі існуючі в горах і лісах і спілкуються невідомими нам символами.

Що ми розуміємо під словом «мова»? Які мови ми можемо перерахувати? Для чого він потрібен? Найвідоміші мови належать до найбільш розвинених країн: США, Німеччина, Франція ... Мова - це знакова система, яка сформувалася, щоб ми могли порівняти вміст поняття зі звучанням. Деякі діалекти сформувалися природним шляхом, а багато придумуються навмисно, наприклад мову 'ві створений лінгвістом Поллом Фроммером для фільму Аватар.

Мова допомагає нам в спілкування, поділиться почуттями, пояснити ситуацію, пам'ятати і оцінювати події, висловлювати свою точку зору. Знаючи тільки російський, ми не зможемо спілкуватися з французами або німцями. Мова ми можемо вимовляти, записувати символами або показувати жестами.

Мова жестів також популярний серед глухонімих або людей втратили слух. Мова жестів менш багатий в плані різноманітності, глухонімі з різних країн з більшою ймовірністю зрозуміють один одного. Жестами спілкуються навіть люди без фізичних недоліком. Наприклад, потиск плечима або розведення рук, в кожній країні зрозуміють однаково. Жести припускають рух рук і тулуба, міміку, нахили голови.

Якщо б не було мови, людство навряд чи б вижила. Як то кажуть, «самотній вовк - довго не живе». Здатністю спілкуватися володіють навіть тварини. Природний відбір передбачає, що виживе найрозумніша і велика зграя. Чим більше група вовків, і чим краще вони між собою спілкуються, тим більше ймовірно зловити оленя і прохарчується. Точно так же виживали люди. Жестами, символами, мовою - племена могли продумати план як загнати мамонта і вижити. Символами позначали небезпечні місця, і завдяки цьому не тонули в болоті, не падали з обривів, які не натикалися на лежбище тигра. Саме мова дав нам можливість створити цивілізацію, де є світло, безпечне житло, технології.

4,8(80 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ