М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Перепишіть. у поданих прислів’ях приказках знайдіть синоніми до слова говорити; поясніть їх смислові й стилістичні відтінки. 1. меле язиком неначе з гарячки. 2. ляпає язиком, як постолом. 3. городить ні те ні се. 4. язик без кісток: що хоче – лопоче. 5. нема чого говорити, а є що . 6. таке верзе, що й купи не держиться. 7. переливає з пустого в порожнє. 8. плети, плети! я чув таких, як ти.

👇
Ответ:
hdblin530
hdblin530
26.06.2020
Синоніми : меле , ляпає , городить , лопоче , балакати , верзе , плете
4,6(98 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
ostapsheremetaoooo
ostapsheremetaoooo
26.06.2020
Однорідними називаються такі члени речення, які відповідають на одне й те саме питання й відносяться до одного й того ж члена речення або пояснюються одним і тим же членом речення.
Порівняйте два речення:
Я часто отримую листи і посилки. Я часто отримую, і відправляю листа.
У першому реченні два доповнення відповідають на питання ЩО? і відносяться до одного і того ж присудка, а у другому реченні два сказуемых пояснюються одним загальним доповненням.
Однорідні члени зазвичай виражаються словами однієї частини мови, як це було в пропозиціях вище, але можуть бути виражені і різними частинами мови. Наприклад: Він говорив повільно, з великими паузами. У цьому реченні перше обставина виражено прислівником, а друге - іменником з прийменником.
Однорідні члени у реченнях можуть бути поширені, тобто можуть мати залежні слова. Розгляньте уважно наступна пропозиція.
Мужики знімали шапки з голови і вклонилися.
Тут два однорідних сказуемых (ЗНІМАЛИ і КЛАНЯЛИСЯ) : перше поширене обставиною (З ГОЛОВИ) та доповненням (ШАПКИ) , а друге не поширене (у нього немає залежних слів) .
В одному реченні може бути кілька рядів однорідних членів. Наприклад:
Місяць піднімалася і освітлювала дорогу, поле й будинку села.
Перший ряд однорідних членів у цьому реченні створюють сказуемые, другий - доповнення.
4,7(72 оценок)
Ответ:
Liza1556
Liza1556
26.06.2020
Для тих хто любить долати труднощі, активний відпочинок та дику природу, Карпати – найкращий вибір. Саме такий відпочинок я вибираю для себе. І цього літа я також поїхав на відпочинок до Карпат. Про те, що на нас чекає, ми знали за місяць, нам був відомий наш маршрут і характер місцевості. Дрімучі старезні ліси, височезні дерева, сиві клапті кори на могутніх стовбурах, м'які килими моху, розсипи кам'яних брил на вершинах, просторі полонини, загублені у просторі та часі, - все це найдикіший район у Карпатах - район Горгани. Незмінними провідниками є стовпчики колишнього польсько-чехословацького кордону та залишки укріплень оборонних ліній І та ІІ світової війни. Традиційний набір диких ягід, грибів та молочних продуктів на додачу. Лише влітку високо в гори забираються гуцули випасати корівок. До речі, «Горганами» цю місцевість назвали саме гуцули і означає вона гора з каміння. Горгани це гори, вершини яких з далеку постійно виглядають біло-жовтими і тому здаються пласкими та легкодоступними, хоча насправді це скупчення каміння розміром від 3 метрів у діаметрі до мілкого гравію. Саме тому Горгани вважаються дуже цікавою та однією із найскладніших ділянок Карпат для туризму.
4,7(96 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ