М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Kirillf2006
Kirillf2006
30.01.2023 11:57 •  Українська мова

Поставте апостроф
і. 1. всі квіти зберу у дніпрових гаях, зв..яжу у вінки і букети. (м.нагнибіда.) 2. чорнолісся п..янко духм..янить доспілою суницею. (м.стельмах.) 3. як гарно дихається — п..єш повітр..я, мов тепле молоко. (м.коцюбинський.) 4. бджоли сонячним дощем на медв..яний лан. (м.стельмах.) 5. ластівки щебечуть попід стріхою, білим пір..ям гнізда перев..ють. (а.малишко.) 6. цвіли бузки? то солов.ї цвіли сузір..ям грон, пахучим синім димом. (є.гуцало.) 7. застоялись у високім бур..яні густі пахощі прив..яленого сонцем полину. (о.гончар.) 8. чується подих тропічної тьм..яної, п..яної ночі. (м.рильський.) 9. ой, зв..язала дівчинонька рутв..яний вінок, закрасила голівоньку, пішла у танок. (і.манжура.)

ii. 1. старий дніпро замигтів у його пам..яті своїм вічним св..ятковим простором. (о.довженко.) 2. лиш по пам..яті в людині впізнає людину світ. (б.олійник.) 3. коли черв..як торкнувся плоду, той плід зривається з гіллі. (о.підсуха.) 4. як не б..юсь я з годинами люто, час мене переможе в бою. (в.сосюра.) 5. восени розумнішою стає людина і ще м..якшим — трави прим..ятої шовк. (м.рильський.) 6. поезія — це св..ято, як любов. (л.костенко.) 7. сприймати світ всер..йоз — твоя повинність. (і.драч.) 8. кам..яну голову хоч об мур товчи — не пом..якшає. (григорій тютюнник.) 9. у всякому подвір.ї своє повір..я. (народна творчість.)

👇
Ответ:

І 1. зв‘яжу 2. П’янкої , духмянить 3. П‘єш , повітря 4. Медвяний 5. Пір‘ям , переп’ють 6. Солов‘ї , сузір‘ям 7. Бур‘яні , привяленого 8. Тьмяної , п‘яної 9. Зв‘язала , рутвяний.

4,8(1 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
seetneek
seetneek
30.01.2023

Объяснение:

Всі ми мріємо. Хтось більше, хтось менше. Хтось про звичайне, земне, а хтось про напівреальне, фантастичне. Хтось масштабно, а хтось потрохи. Але всім нам хочеться, щоб наші мрії збувались. Але не всі знають як це зробити. Тож що треба зробити для здійснення своєї мрії?

Мрія – ціль – дія – результат. Отак схематично можна зобразити шлях до здійснення мрії. Ніби все просто, чи так лише здається? Звичайно треба розуміти наскільки реальною є мрія. Ні, не треба думати, що мріяти про подорожі на інші планети абсурдно, адже так би ми жили сьогодні і без світла і автомобілів, бо це і (багато інших винаходів) з’явились саме завдяки мріям. Але ж не треба мріяти про те, щоб погладити динозавра – хоч й існують думки про машину часу, але ж поки цього ніхто не зробив (хоча не варто виключати й такої ймовірності)

Джерело: https://dovidka.biz.ua/shcho-treba-zrobyty-dlia-zdiisnennia-svoiei-mrii-tvir

4,4(73 оценок)
Ответ:
natasha20042
natasha20042
30.01.2023
1. Моє місто має назву Одесса.
2.До XVI століття Одеса мала назву Кочубіїв, а до 1795 року — Хаджибе́й, що з османської — той, що побував у Мецці. Наприкінці XIV — початку XV століття північно-західне Причорномор'я перейшло під владу Великого князівства Литовського, це пов'язано з іменем польського шляхтича Кочуби Якушинського. Уперше назва Одеса з'явилася 10 (21) січня 1795 року[8]. Назва може бути пов'язана з давньогрецькою колонією Одессо́с (нині встановлено, що колонія знаходиться на місці міста Варна). Наприкінці XVIII століття була традиція називати міста грецькими іменами (наприклад, Ольвіополь,Севастополь, Сімферополь, Тирасполь тощо). Є також інша версія про те, що назва «Одеса» пішла від санскритського Godesha (або Godesa)[9].Місто має багато «народних назв». Поширеною є «Одеса-мама»[10], що має жаргонне походження і є скороченням від «Одеса-мама, Ростов-папа». Час від часу вживаються такі порівняння, назви та словосполучення, як «Перлина Чорного моря», «Південна Пальміра»[11] (у порівнянні з Пальмірою — містом дивовижної краси; «Північна Пальміра» — Санкт-Петербург), «Південна столиця», «Столиця гумору»[12] тощо.
3. Одеса розташована на північно-західному узбережжі Чорного моря, на перетині шляхів з Північноїта Центральної Європи на Близький Схід та в Азію, у центрі Одеської області, між Біляївським,Овідіопольським та Комінтернівським районами. Місто знаходиться у східноєвропейському часовому поясі. Площа міста сягає 162,42 км²[1], густота населення — 6240,7 осіб/км²[2]. Джерела питної води на території міста нині — це бюветні комплекси, а також централізоване постачання водою[ru] Одеси та прилеглих околиць, що здійснюється з річки Дністер по 40-кілометровомуводогіну через водозабір в місті Біляївка[17]. Поблизу міста знаходяться три великих лимани:Куяльницький, Хаджибейський та Сухий.

Місто розташоване на відстані близько 39 кілометрів від кордону з Молдовою. Зокрема, саме така відстань між Одесою та пунктом пропуску через державний кордон України «Маяки-Удобне».[18]Одеса розташована у Причорноморській низовині. Середня висота міста над рівнем моря — 50 метрів. Найвища точка Одеси — Жевахова гора (65 метрів над рівнем моря), а найнижча — Куяльницький лиман (4,2 метри нижче рівня моря).

4.Цього незнаю. Не живу в Одессі та ніколи там не була.

5. Це вже твій власний висновок.

4,6(67 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ