М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Tomokl
Tomokl
18.03.2023 10:14 •  Українська мова

Скласти твір-опис на тему пам'ятки історї культури на основі особистих вражень у художньому стилі(про собор успіння пресвятої богоматері у володимері волинському)
скажіть будь ласка

👇
Открыть все ответы
Ответ:
radmirhik2706
radmirhik2706
18.03.2023

Що таке мова? То засіб спілкування людей, за до якого вони обмінюються інформацією. Це й є основна функція мови в житті людей. І якщо мова перестає виконувати своє призначення, то стає непотрібною, не вартісною, вона просто вмирає.

Кожен народ має свою мову. Протягом усього існування народу саме мова фіксує і зберігає усі особливості його розвитку матеріальної та духовної культури. У мові відображається неповторний світогляд народу, що нею користується. Це можна зрозуміти, якщо співставити те, як по-різному в різних мовах виражаються певні явища світу. Наприклад, в англійській мові є кількадесят слів на позначення різних видів дощу, бо дощ – це типова британська погода, і тому мешканці Британії розрізняють в ній найменші особливості, чого ніколи б не сталося з жителями пустелі. Кажуть, що в мовах народів Півночі існують майже сотні слів, що означають сніг – різні його види. Отже, можна зробити висновок, що мова кожного народу – це безцінне джерело знань про світ, і якщо «вмирає» хоч одна з них, втрачається неповторна картина бачення світу.

Історія української мови також налічує багато спроб її знищення. Коли українські землі входили до складу таких держав як Річ Посполита та Російська імперія, потім РССР, видавалися закони, які забороняли використання української мови в офіційному спілкуванні. Проте навіть у найважчі часи наша мова продовжувала жити у живому мовленні людей та фольклорних творах. І згодом посіла своє законне місце як державна мова України.

Мова – то культурна скарбниця кожного народу, тому для знищення народу завжди намагалися забрати в нього змогу спілкуватися рідною мовою. Тому, на мій погляд, можна визначити рівень культурності людини, нації, держави зі ставлення до мови інших народів, іншої людини, національних меншин.

Мертві мови – то нагадування про народи, яких більше не існує, про культури, в яких не було можливості розвиватися. Тому ми маємо берегти свою мову, дбати про неї, адже її стан – то показник нашого власного розвитку – як особистості, нації, держави.

4,7(20 оценок)
Ответ:
lazyseal1488
lazyseal1488
18.03.2023

Синтаксичний розбір складного речення

1. Речення.

2. Схарактеризувати речення за метою висловлювання та інтонацією.

3. Вказати вид за типом зв’язку (безсполучникове, складносурядне, складнопідрядне (з одним підрядним, з кількома), речення з різними видами зв’язку).

4. Визначити кількість частин у реченні, смислові зв’язки між ними, виділити граматичні основи у частинах складного речення.

5. У складнопідрядних реченнях визначити вид підрядного, а у реченнях із кількома підрядними — вид підрядності.

6. Пояснити розділові знаки у реченні.

7. Побудувати схему речення.

8. Розібрати кожну частину за схемою розбору простого речення (за потреби).

 

4,6(33 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ