Багато років тому, ще в дитсадку, я вперше почула.чарівні звуки фортепіано. А згодом музика дедалі глибше входила в моє життя. У нашій родині немає музикант»-професіоналів, але всі дуже люблять співати. З шести років я почала відвідувати музичну школу. Можу сказати, що я щаслива, бо своє життя пов’язала з цим різновидом мистецтва. Мені здається, що нема у світі людини, яка байдуже ставилася б до музики, адже в ній втілено все прекрасне, світле, добре і вічне. Музика завжди з людьми - і в радості, і в горі. Мій улюблений композитор - Бетховен. Саме в його творчості класична музика досягла своєї вершини. Вишукана мелодія «Елізі» передає його радість і смуток від непо-діленого палкого кохання до Терези Мальфатті, яка так і не оцінила почуття видатного композитора. Ця мелодія заворожує, примушує замислитися над життям і його швидкоплинністю. Мені імпонує, що ні хвороби, ні злидні, ні самотність не змогли зламати волі і мужності цієї людини. Вже будучи тяжко хворим, він виношує величні задуми своїх останніх творів.
Особливі почуття в мене виникають, коли чую полонез польського композитора ОгінськоТо «Прощання з батьківщиною». Вій начебто торкається якихось незнаних мені струн душі. Перед моїми очима постає образ композитора - вигнанця з рідної землі. Я бачу його сумні очі, руки з тонкими музикальними пальцями, що творили цю чарівну мелодію, в якій - нестерпний біль розлуки з батьківщиною, безмежна любов до рідного краю. Також люблю слухати вальси Шопена. Поляк за походженням, він палко любив свою батьківщину, але все життя аж до самої смерті повинен був провести на чужині У його творах звучить сум за рідною землею, за батьківським домом, біль від неможливості повернутись у місця свого дитинства.
А вальси Шопена зачаровують своєю мелодійністю та гармонійністю. Особливо мені приємно слухати «Вальс до-дієз мінор», від якого віє легкістю, вишуканістю. До вподоби мені і сучасна естрадна музика. Українські співаки посідають дедалі помітніше місце в музичному житті молодої України. Я люблю слухати мелодійну Таїсію Повалій, вишукану Ірину Білик, палкого Олександра Пономарьова. Проте класична серйозна музика, народна пісня зворушують мене більше, заспокоюють, пробуджують почуття прекрасного, дарують хвилюючі душевні переживання.-Класичну музику сприймаю як щось дуже високе, іноді загадкове і незбагненне, але таке прекрасне.
все,що тобі дано ти повинен цінувати.
є люди в яких немає нічого.
є люди які живуть тільки мріями,але ти повинен жити теперішнім.
мрії - це ілюзія. не можна попадати в її нетрі.
варто жити сьогоднішнім днем і не сподіватися на свої вигадки(якими б реальними вони не були).
всеодно не зможеш зміти своє теперішнє вигаданим майбутнім. для цього потрібно пройти тернисту дорогу до широкої алеї,яка виведе тебе у світ де ти зможеш набути більше цінностей, і не потрібні фанатичні мрії.
цінуй те,що маєш!
Відповідь:
1. Творчість знаменитого композитора Ігоря Шамо вирізняється яскравою образністю, ліричністю та мелодійністю.
Питання : чим , як вирізняється.
2.Особлива сторінка в доробку композитора - пісенний жанр.
Питання: що ( що є особливим...)
3.Цілий цикл пісень маестро присвятив своєму рідному місту, а найголовніша з них — «Як тебе не любити, Києве мій» на слова Дмитра Луценка.
Питання: яка? (яка пісня)
4. Композиція не втратила своєї популярності й тепер і відзначила вже понад півстолітній ювілей, адже вперше вона прозвучала 27 травня 1962 року.
Питання: коли ( коли прозвучала)
5.Пісню про Київ замовили Шамо та Луценку до святкування Дня Києва.
Питання: хто ( хто замовив)
6.Музику Ігор Наумович написав лише за одну ніч, а вірші до пісні Дмитро Омелянович складав майже місяць.
Питання: скільки ( скільки складав)
7.За спогадами дружини поета Тамари Іванівни, знамениті рядки «Як тебе не любити, Києве мій» .Дмитро Луценко довго не міг придумати.
Питання: як чи скільки часу (довго)
8.Він шукав рефрен, ходив і постійно наспівував мелодію.
Питання: що робив ( ходив і постійно наспівував мелодію. )
9.Якось під час прогулянки містом почув, як один хлопець сказав дівчині : «Як тебе не любити!». А Дмитро Омелянович додав: «Києве мій».
Питання: що зробив (додав)
10.Так народилася легендарна пісня.
Питання: яка або хто ( легендарна або пісня)
11. Її першим виконавцем став популярний баритон Юрій Гуляєв – у той час соліст київського оперного театру.
Питання: хто
12.Після дебюту пісня здобула народне визнання, а 2014 року стала гімном нашої столиці.
Питання: чим ( чим стала)
Пояснення: