М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

70 і будь-ласка іть, потрібно від головного речення поставити питання до підрядного:
творчість знаменитого композитора ігоря шамо вирізняється яскравою образністю, ліричністю та мелодійністю. особлива сторінка в доробку композитора - пісенний жанр. цілий цикл пісень маестро присвятив своєму рідному місту, а найголовніша з них — «як тебе не любити, києве мій» на слова дмитра луценка. композиція не втратила своєї популярності й тепер і відзначила вже понад півстолітній ювілей, адже вперше вона прозвучала 27 травня 1962 року.
пісню про київ замовили шамо та луценку до святкування дня києва. музику ігор наумович написав лише за одну ніч, а вірші до пісні дмитро омелянович складав майже місяць. за дружини поета тамари іванівни, знамениті рядки «як тебе не любити, києве мій» . дмитро луценко довго не міг придумати. він шукав рефрен, ходив і постійно наспівував мелодію. якось під час прогулянки містом почув, як один хлопець сказав дівчині : «як тебе не любити! ». а дмитро омелянович додав: «києве мій». так народилася легендарна пісня. її першим виконавцем став популярний баритон юрій гуляєв – у той час соліст київського оперного театру.
після дебюту пісня здобула народне визнання, а 2014 року стала гімном нашої столиці.

👇
Ответ:
Masha0501
Masha0501
09.10.2021

Відповідь:

1. Творчість знаменитого композитора Ігоря Шамо вирізняється яскравою образністю, ліричністю та мелодійністю.

Питання : чим , як  вирізняється.

2.Особлива сторінка в доробку композитора - пісенний жанр.

Питання: що ( що є особливим...)

3.Цілий цикл пісень маестро присвятив своєму рідному місту, а найголовніша з них — «Як тебе не любити, Києве мій» на слова Дмитра Луценка.

Питання: яка?  (яка пісня)

4. Композиція не втратила своєї популярності й тепер і відзначила вже понад півстолітній ювілей, адже вперше вона прозвучала 27 травня 1962 року.

Питання: коли ( коли прозвучала)

5.Пісню про Київ замовили Шамо та Луценку до святкування Дня Києва.

Питання: хто ( хто замовив)

6.Музику Ігор Наумович написав лише за одну ніч, а вірші до пісні Дмитро Омелянович складав майже місяць.

Питання: скільки  ( скільки складав)

7.За спогадами дружини поета Тамари Іванівни, знамениті рядки «Як тебе не любити, Києве мій» .Дмитро Луценко довго не міг придумати.

Питання: як чи скільки часу (довго)

8.Він шукав рефрен, ходив і постійно наспівував мелодію.

Питання: що робив ( ходив і постійно наспівував мелодію. )

9.Якось під час прогулянки містом почув, як один хлопець сказав дівчині : «Як тебе не любити!». А Дмитро Омелянович додав: «Києве мій».

Питання: що зробив (додав)

10.Так народилася легендарна пісня.

Питання: яка або хто ( легендарна або пісня)

11. Її першим виконавцем став популярний баритон Юрій Гуляєв – у той час соліст київського оперного театру.

Питання: хто

12.Після дебюту пісня здобула народне визнання, а 2014 року стала гімном нашої столиці.

Питання: чим ( чим стала)

Пояснення:

4,7(75 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
maksi7
maksi7
09.10.2021

Багато років тому, ще в дитсадку, я вперше почула.чарівні звуки фортепіано. А згодом музика дедалі глибше входила в моє життя. У нашій родині немає музикант»-професіоналів, але всі дуже люблять співати. З шести років я почала відвідувати музичну школу. Можу сказати, що я щаслива, бо своє життя пов’язала з цим різновидом мистецтва. Мені здається, що нема у світі людини, яка байдуже ставилася б до музики, адже в ній втілено все прекрасне, світле, добре і вічне. Музика завжди з людьми - і в радості, і в горі. Мій улюблений композитор - Бетховен. Саме в його творчості класична музика досягла своєї вершини. Вишукана мелодія «Елізі» передає його радість і смуток від непо-діленого палкого кохання до Терези Мальфатті, яка так і не оцінила почуття видатного композитора. Ця мелодія заворожує, примушує замислитися над життям і його швидкоплинністю. Мені імпонує, що ні хвороби, ні злидні, ні самотність не змогли зламати волі і мужності цієї людини. Вже будучи тяжко хворим, він виношує величні задуми своїх останніх творів.

Особливі почуття в мене виникають, коли чую полонез польського композитора ОгінськоТо «Прощання з батьківщиною». Вій начебто торкається якихось незнаних мені струн душі. Перед моїми очима постає образ композитора - вигнанця з рідної землі. Я бачу його сумні очі, руки з тонкими музикальними пальцями, що творили цю чарівну мелодію, в якій - нестерпний біль розлуки з батьківщиною, безмежна любов до рідного краю. Також люблю слухати вальси Шопена. Поляк за походженням, він палко любив свою батьківщину, але все життя аж до самої смерті повинен був провести на чужині У його творах звучить сум за рідною землею, за батьківським домом, біль від неможливості повернутись у місця свого дитинства.

А вальси Шопена зачаровують своєю мелодійністю та гармонійністю. Особливо мені приємно слухати «Вальс до-дієз мінор», від якого віє легкістю, вишуканістю. До вподоби мені і сучасна естрадна музика. Українські співаки посідають дедалі помітніше місце в музичному житті молодої України. Я люблю слухати мелодійну Таїсію Повалій, вишукану Ірину Білик, палкого Олександра Пономарьова. Проте класична серйозна музика, народна пісня зворушують мене більше, заспокоюють, пробуджують почуття прекрасного, дарують хвилюючі душевні переживання.-Класичну музику сприймаю як щось дуже високе, іноді загадкове і незбагненне, але таке прекрасне.

 

4,8(42 оценок)
Ответ:
MartKsenka
MartKsenka
09.10.2021

все,що тобі дано ти повинен цінувати.

є люди в яких немає нічого.

є люди які живуть тільки мріями,але ти повинен жити теперішнім.

мрії - це ілюзія. не можна попадати в її нетрі.

варто жити сьогоднішнім днем і не сподіватися на свої вигадки(якими б реальними вони не були).

всеодно не зможеш зміти своє теперішнє вигаданим майбутнім. для цього потрібно пройти тернисту дорогу до широкої алеї,яка виведе тебе у світ де ти зможеш набути більше цінностей, і не потрібні фанатичні мрії.

цінуй те,що маєш!

 

4,8(11 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ