М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Написати лист до бабусі з правильною орфографією 5 клас

👇
Ответ:
Сабри1111
Сабри1111
16.02.2020

Приклад листа

Здрастуй, дорога бабуся! Я дуже за тобою сумую і дуже тебе люблю. Як же давно я тебе не бачила! Як у тебе справи? У мене все супер! У нас в школі є загін ЮІР. Там так цікаво! Ми з хлопцями вивчаємо медицину, знаки дорожнього руху, освоюємо основи велосипедного водіння. Ще у нас проходив конкурс з цим загоном і ми зайняли перше місце.

Я недавно познайомилася з дівчинкою, її звуть Наташа. Ми дуже подружилися. Вона така весела, з нею так цікаво. У нас спільні інтереси - ми обидві дуже любимо тварин. У неї вдома живуть: тхір Федя, дві мишки - Мишка і Машка, папуга Кеша і собака Рокі. А мені батьки на Новий рік подарували рибок: 3 гуппі, 5 даніо, 5 неонов і одного сома - анцитрус. І недавно одна з моїх гуппі народила дев'ять малюків! Вони такі маленькі і класні!

А як у тебе справи? Як там наша корівка Майя? Таке ж смачне молоко у неї, як було влітку, коли ми її доїли.

У дідусь п'є чай, який ми з ним робили влітку? Ох, як же багато часу пролетіло! Цього літа може бути ми до вас приїдемо. Так хочеться сходити на озеро! Воно таке прекрасне! До сих пір згадую, як ми сиділи на містку і насолоджувалися тишею і були далеко від міської суєти. Маю велику надію, що ми скоро побачимося! Я тебе дуже люблю! З нетерпінням чекаю зустрічі!

Твоя улюблена внучка, Настя!

Другий приклад

Здрастуй, моя люба бабуся! Ось вирішила написати тобі невелике лист, так як приїхати не можу. У нас все добре: батьки ходять на роботу, я відвідую свою школу. Все дуже сильно зайняті. Жди мої канікули, на них ми обов'язково до тебе приїдемо. Як у тебе справи? Чи не хворієш чи? Я вже сильно скучив за тобою і коту Васьки. Як ви там обходитесь без мене? Прочитав книгу, яку ти мені подарувала. Вона виявилася цікавою. Особливо мені сподобалося опис природи, майже як у тебе в селі влітку. Мені купили велосипед. На ньому я буду кататися по селу. Нудьгуємо, батьки передають тобі привіт. Твій онук Колька.

4,8(23 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
жизаа1
жизаа1
16.02.2020

а і в- співрозмовники

 

а: -як ти вважаєш: чи потрібно роьити добрі справи?

в: - не думаю, що це хороша і навіщо тратити час на інших людей, коли часто вони навіть і не подякують?

а: - а от я думаю, що потрібно. недарма ж кажуть: ти зроби, а тобі то повернеться в стократ. от ти любиш, коли з тобою добре чинять?

в: так, це приємно. 

а: елементарна чи увага- і вже зробиш людині приємно)

в: але напевно на те треба мати багато адже іншим людяи все-

а: я думаю інакше. адже перевести стареньку через дорогу чи дістати хлопчикам м*яч з кущів- це секунди твого ти можеш посіяти зернятко, а виросте з нього могутнє дерево!

в: але як я знайдк людину, якій потрібна ?  

а: тут не потрібно прикладати такі велиеі зусилля як ти думаєш. варто просто бути уважнішим до навколишнього середовища і хоч інколи озиратися по сторонам.

в: так, ти справді: а раптом мені потрібна буде і мені її хтось надасть ось так бзкоштовно?

а: але для того треба сіяти добро вже з юності

в: дякую за повчальну розмову

а: будь ласка. от це вже було моє чи не найбільше добре діло- навчити когось )

 

 

13 реплік)

 
4,6(56 оценок)
Ответ:
Звільнення - воля (при словотворенні; в корені слова). Ходити - хід (словотворення: в корені). Збоку - бік (словотворення; в корені). Шість - шостий(при словотворенні; в корені),  шести(при словозміні). Відомість - веду(словотворення; в корені). Постіль - стелити(словотворення; в корені). Загін - загону (словозміна; в корені). Ліг - лежачи, лежня(словотворення; в корені). Ременя - ремінь(словозміна; в корені). Дозори - дозір(словозміна; в корені).Двірник - двору (словотворення; в корені). Поклін - поклону(словозміна; в корені). Надвечір`я - вечеря - вечоровий(словотворення; в корені). Спекти - пік(словотворення; в корені). Перешіптуватися - шепіт(словотворення; в корені). Отвір - отвору(словозміна; в корені).
4,4(10 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ