М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
pirishok
pirishok
23.09.2020 16:05 •  Українська мова

30 ! поставте розділові знаки.
виділіть однорідні члени речення кольоровим шрифтом:
підмети
присудки
додатки
означення
обставини
високо вгорі сліпучо зблискують крилами голуби. хтось їх ганяє підіймає обережно над собором над валуванням заводських димів. у понадхмар’ї у чистих висотах добувають розумні птахи собі свіжого повітря ковток. вони то згаснуть то знову виринуть у тій буро-оранжевій повені і, мов рибки, трепещуть у ній, набираючи висоту. то зникнуть у хмарі то знову сріблясто затріпочуться зблиснуть, мов і ось вони розтанули зникли а по якійсь хвилі знов засріблилися мов біле листячко, розвіяне вітром у буро-червоній хмарі. вперто підіймаються вони над собором і його наче витягують за собою тягнуть у небо разом з його банями і шпилями.

👇
Ответ:
nick149
nick149
23.09.2020

Високо вгорі сліпучо зблискують крилами голуби. Хтось їх ганяє(присудок) , підіймає(присудок) обережно над собором(додаток), над валуванням(додаток) заводських димів. У понадхмар’ї(обставина), у чистих висотах(обставина)  добувають розумні птахи  собі свіжого повітря ковток. Вони то згаснуть(присудок), то знову виринуть(присудок) у тій  буро-оранжевій повені і, мов рибки, трепещуть (присудок)у ній, набираючи висоту. То зникнуть(присудок) у хмарі, то знову сріблясто затріпочуться (присудок),зблиснуть(присудок), мов іскринки... Ось вони розтанули (присудок) , зникли(присудок), а по якійсь хвилі знов засріблилися(присудок), мов біле листячко, розвіяне вітром у буро-червоній хмарі. Вперто підіймаються (присудок)вони над собором і його наче витягують (присудок)за собою ,тягнуть(присудок) у небо  разом з його банями і шпилями.  

    За О.Гончаром.

Объяснение:

4,5(86 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
lollllla1
lollllla1
23.09.2020

Школярі всю зиму готувалися до зустрічі птахів. Учні зробили для птахів невеличкий подарунок. Вони побудували для них годівнички та повісили їх у подвір’ї школи. Також вони підготували запаси зерна, щоб підгодовувати птахів. Вони насипали його в годівнички та стали чекати на повернення птахів. Птахи дуже зраділи такому подарунку і охоче стали прилітати та їсти у годівничках. Кожен день шкільне подвір’я було наповнене щебетанням та співами пташок. Школярі відчули, що робити добро іншим - це завжди добре.

4,4(33 оценок)
Ответ:
элианора123
элианора123
23.09.2020
 Прийшла зима. З півночі повіяв студений вітер , і з неба посипалися сніжинки . Кружляють у повітрі і падають на землю – одна красивіше інший! Ось квітка з шістьма пелюстками ; ось зірочка з п’ятьма променями. Чим тихіше морозна погода , тим красивіше падаючі на землю сніжинки . При сильному вітрі у них обламуються промені і грані , і білі квіти і зірки обертаються в сніжну пил. А коли мороз несильний , то сніжинки скочуються в щільні білі кульки , і ми говоримо тоді , що з неба падає крупа. Падаючи на землю , сніжинки ліпляться одне до одного і , якщо немає сильного морозу , утворюють пластівці. Шар за шаром лягає сніг на землю , і кожен шар пухкий , бо між сніжинками багато повітря . А от хто з вас знає , чому хрумтить сніг під ногами ? А я знаю . Він хрумтить від того, що під вагою вашого тіла ламаються зірочки і промені. Йде зима , ростуть замети , і сніжний покрив поступово стає щільним. А тут ще пригріває сонце , ні на хвилину не забуває про свою роботу вітер . Іноді він налітає з півдня і приносить відлига . А коли після відлиги вдарить мороз , то на снігу утворюється тверда скоринка. Вона називається настом . Я дуже люблю зиму .

 
4,6(36 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ