М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
obizyana88
obizyana88
05.05.2022 16:27 •  Українська мова

Підкреслити як члени речення усі слова



отам, де червоніє пеньок, із-під землі б’є джерело. б’є з джерела вода не проста, як по інших криницях, а цілюща, життєдайна. з того джерела влітку випадало не раз і напитись, тамуючи спрагу. ви пили, відчуваючи, як нездоланна сила вливається у ваші груди, відчуваючи, що й самі сповнюєтесь віри у своє безсмертя! добре вам було і водночас страшнувато, що прилучаєтесь до чогось незбагненно вічного, до таємничого, що можна сягнути лише серцем, більше нічим.
а зараз, мандруючи по мерзлу калину, ви йдете через кістяне поле. і чудно відчувати, що цілюще джерело, що кістяне поле існують не тільки в розповідях старих людей, а є насправді.
чудно, та й годі. і чомусь не віриться, хоч страшенно кортить вірити, що саме так було, що нічого не вигадано!

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Жанночка305
Жанночка305
05.05.2022

упродовж двох днів я ознайомився з

роботою установи, з темами, над якими працюють її наукові співробітники, а також пройшов інструктаж з охорони праці. Основним напрямком діяльності станції є створення конкурентоспроможних сортів і гібридів овочевих культур, стійких проти шкідників та хвороб. Тут вирощується широкий асортимент насіння моркви, буряку столового, редьки зимової, селери, капусти, цибулі та інші. Лабораторії обладнані сучасними засобами, забезпечені довідковою літературою, ведуться журнали обліку, наявна техніка

для обробітку земельних ділянок.

В інші дні я гав за ростом і розвитком рослин, проводив сільськогосподарські досліди, а також виконував різні роботи, зокрема по

4,7(16 оценок)
Ответ:
MHEBCEPOBHO
MHEBCEPOBHO
05.05.2022

ЗВІТ


учня 11 класу загальноосвітньої школи


Назаренка Олексія Павловича


про навчальну практику з 25 листопада по 6 грудня 2018 року


Навчальну практику я проходив на Сквирській дослідній станції Інституту агроекології Української академії аграрних наук. Детальну програму практики в основному виконано успішно.


Упродовж перших двох днів я ознайомився з роботою установи, з темами, над якими працюють її наукові співробітники, а також пройшов інструктаж з охорони праці. Основним напрямком діяльності станції є створення конкурентоспроможних сортів і гібридів овочевих культур, стійких проти шкідників та хвороб. Тут вирощується широкий асортимент насіння моркви, буряку столового, редьки зимової, селери, капусти, цибулі та інші. Лабораторії обладнані сучасними засобами, забезпечені довідковою літературою, ведуться журнали обліку, наявна техніка для обробітку земельних ділянок.


В інші дні я гав за ростом і розвитком рослин, проводив сільськогосподарські досліди, а також виконував різні роботи, зокрема поливав, проріджував і прополював рослини. Під час виконання завдань особливих труднощів не виникало. Результати роботи було обговорено з моїм наставником.


Практика на дослідній станції до мені отримати практичне уявлення про професію селекціонера, набути досвіду вирощування рослин, поглибити і закріпити здобуті в школі знання з ботаніки, селекції, генетики.


06.12.18 /Підпис/

4,4(70 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ