М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
g0886242
g0886242
23.01.2020 15:40 •  Українська мова

Портретний нарис про сучасного письменника.

👇
Ответ:
dasha148ttt
dasha148ttt
23.01.2020

Творчість кожного митця невіддільна від часу, на який вона припадає. У ній так чи інакше залишить свій відбиток історія, суспільні, політичні чи громадські чинники, ну і звісно, особисті переживання. Кохання, щастя, любов чи біль, смуток, обов»язково залишиться у творчості людини.  

Перечитуючи вірші видатної української поетеси Лесі Українки, невільно починаєш вникати у чарівний світ творчості, відчуваючи всі переживання і кожен дотик кохання чи розчарування у житті цієї,на вигляд слабкої, але в душі безмежно сильної жінки.  

Леся Українка, а в житті Лариса Петрівна Косач, народилась на Волині, серед чудової, недоторканої природи, синіх озер і піднебесних борів. Мати – відома письменниця Олена Пчілка. У родині завжди шанувались народні звичаї, традиції, панувала творча атмосфера. Саме це і стало поштовхом для маленької Лариси, почати творити. Ще с самого дитинства вірші дівчинки вирізнялись своїми серйозними думками і висловами.  

Хвороба, яка застала письменницю у ранні роки, залишила значний відбиток у житті і творчості письменниці. Доля розпорядилась так, що наділила Лесю дивовижними здібностями, та в той же час змусила щоденно, великими муками боротись за своє життя. Під час свята Водохреща, дівчинка загралась, і не помітила, як промочила ноги. Саме це і стало початком жахливої хвороби – туберкульоз кісток, а потім легень і нирок.  

Проживши всього сорок два роки, поетеса залишила незабутній скарб, гордість українського народу – свої вірші. Не тільки українці, а й весь світ вічно будуть пам`ятати цю сильну духом жінку.  

4,4(17 оценок)
Ответ:
spartanash
spartanash
23.01.2020

ответ:https://cyberleninka.ru/article/n/politichniy-portret-yak-riznovid-narisu-v-suchasniy-ukrayinskiy-gazeti/pdf

там напiсано

Объяснение:

4,8(95 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Georgeo19rus
Georgeo19rus
23.01.2020
Напевно, не кожен з нас повністю знає, на що він здатний. Буває таке, що людина проживає життя і навіть не здогадується про те, що в ньому насправді приховано. У всіх є якісь здібності і риси характеру, які, на подив, якимось чарівним чином проявляються у нас в момент необхідності. Виходить, для того, щоб повністю пізнати свою сутність, потрібно виявити те, що у нас ховається. До в цьому нумерологія імені. Отже, давайте докладніше розглянемо те, як правильно вирахувати нумерологічне число нашого таємного «я».

Напишіть свої повне прізвище, ім'я та по батькові на аркуші паперу і випишіть всі приголосні літери, які складають ці дані. Потім порахуйте приголосні і доведіть результат їх складання до однозначного числа.

Приклад: Іванова Тамара Степанівна. Приголосних літер у цьому ПІБ – 12. Складаємо цифри, з якого складається це кількість: 1+2=3. Отримане число і розповість вам про приховані таланти і здібності.

Число 1 – у вас є задатки лідера і талановитого організатора. Якщо ви досі не знайшли в собі ці якості, то вам потрібно їх розвивати. Ви вмієте ставити перед собою цілі і досягати їх. Крім того, ваш розум здатний на оригінальні ідеї. Якщо ви досі такого не помічали в собі, то спробуйте відкрити в собі ці таланти.
4,4(75 оценок)
Ответ:
Lizakisa777
Lizakisa777
23.01.2020
Кульбаба знають всі. Жовті розсипи його квіток зустрінеш весною в саду, на вулиці, біля доріг, на лісових галявинах. Рослина любить однаково і сонечко, і тінь. Його топчуть люди, їдять тварини. А кульбаба росте собі і росте — гордий і витривалий. Зустріти кульбаба можна майже по всій території Росії, за винятком Арктики, високогір’їв і пустельних районів. Цвіте рослина в квітні-червні. Пізніше — у другій половині літа гається вторинне цвітіння. Всі знають голі довгасті виїмчасті листя кульбаби, зібрані в розетку, його довгі порожнисті квітконоси з великими кошиками золотисто-жовтих квітів. Але далеко не всі знають, що це рослина вже давно числиться в списках зеленої аптеки. Його сік застосовував ще Авіценна. У Стародавньому Римі використовували кульбабу для виведення веснянок і «печінкових» плям на шкірі. Не забували його і в середні віки.
В даний час в якості лікарської сировини медицина використовує корінь кульбаби: М’ясистий, стрижневий — він служить рослині для відкладення запасів поживних речовин.
4,8(86 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ