суспільство, яке нас оточує не завжди є добрим й порядним. але ми не можемо змінити оточуючий світ — ми можемо змінити лише себе й своє ставлення до цього світу. та для цього треба самому зрозуміти у якому світі ви хочете жити.дуже сумно визнавати, але деякого часу не всі можуть зрозуміти, чого вони насправді бажають від цього життя. особливо тяжко це дається підліткам. переважну кількість часу їм взагалі байдуже хто й що їх оточує, але це не заважає їм скаржитися на оточуючих та їх поведінку. але це ж не справедливо.що ж робити у такому випадку?
це набагато легше, чим ви можете вважати. треба вирішити у якому суспільстві ви бажаєте жити. яких людей ви бажаєте бачити коло себе протягом життя. які вчинки вважаєте гідним, а які навіюють вам жаху. це не така вже нездоланна справа, вам необхідно тільки поставитись до неї з усією серйозністю.
поставте собі питання: у якому я хочу жити суспільстві? що для мене є головним у цьому житті і чого я хочу від цього життя? іноді відповісти на ці питання може бути дуже складно, але ви не повинні зупинятися перед труднощами. николи не складайте руки.
якщо б мені колись поставили ці питання, я б без роздумів оголосив: суспільство, у якому переважає повага й розуміння — це суспільство, у якому я хочу жити. не має значення скільки людина робить помилок, важливо, щоб вона розуміла і визнавала ці помилки. та ще важливіше, щоб вона (людина) не засуджував за ці ж самі помилки інших людей.на мою думку, це є правильна точка зору і треба її поважати. у такому суспільстві я і хочу жити. бо кожна людина має право на помилку. важливо не намагатися не робити помилок, а вміти їх визнати й по змозі виправлят
. Чи можна уявити собі сучасне життя без залізничного транспорту?
- Залізничні колії, поїзди стали незамінними у нашому житті.
Хто першим здогадався покласти рейки на шпали — ніхто не знає. Англійці стверджують, що це був їх винахідник Джордж Стефенсон; росіяни кажуть, що залізницю винайшов для своєї машини Іван Ползунов.
Проте, мабуть, і ті, й інші помиляються. Залізниця з’явилась раніше, ніж перший паровоз. Її сліди ведуть у глибину століть у Давній Єгипет, коли при будівництві пірамід для переміщення вантажів користувалися продовгуватими полоззями (рейками), укладеними на поперечні колоди (шпали).
Залізничні колії, поїзди стали незамінними у нашому житті.
У багатьох населених пунктах є залізниця. Залізничні колії перетинаються з дорогами і вулицями, якими рухаються автомобілі, йдуть пішоходи. Такі місця перетину називаються залізничними переїздами.
Усім видам транспорту і пішоходам перетинати колію дозволяється лише на залізничних переїздах. Вони бувають із шлагбаумами або без них. Там, де рух поїздів і автомобілів особливо інтенсивний, встановлюють автоматичні шлагбауми.
-Не виконані належним чином домашні завдання можуть призвести до поганої оцінки, - дурили мене вчителька.
-Я не робив домашнє тільки незначний час!
-А задачі, не розв'язані вчасно на математиці?
-Я працював над англійською.
-І що ти робив?
-Я твір про маму писав.
-А в словник заглядав?
-Ні, - я понурив голову.
-Затям, Сергію : не звіряні за словником слова дуже часто неправильні!