М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

1. Прочитайте речення, випишіть дієслова з виділеними іменниками з прийменниками, поставте до них питання і скажіть, на що вони вказують.
Стежка звивалась у високій траві попід насипом. У підхмарних чорних глибинах моторошно гуляли прожектори. На сході лягла по обрію величезна оранжева смуга. На світанку Будапештське шосе було вже загачене гарматами. Маковейчик, оглянувшись, мало не крикнув з несподіванки (3 творів О. Гончара).
2. Запишіть фразеологізми, поясніть їхнє значення та вкажіть, з яким відмінком вжито прийменник. З будь-якими чотирма фразеологізмами складіть речення.
Збитися з ніг, брати до серця, дивитися крізь пальці, не спускати з ока, дістати з-під землі, вилами по воді писане, землі під ногами не чути, взяти себе в руки, висіти на волосині, налягати на ноги.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
dinara56437
dinara56437
10.08.2022

Объяснение:

Весняний ліс: птахи й першоцвіти. Перші весняні сонячні дні дають короткотривалу, але чудову можливість насолодитися за природою в момент її прокидання. Спіймати момент помилуватися першоцвітами, які недарма називаються ефемероїдами — адже відійдуть вони вже за тиждень-два, але перед тим подарують чудові враження своїм неймовірним розмаїттям. Також ми зможемо послухати й пороздивлятися пташок, поки вони ще в яскравому шлюбному оперенні, голосно співають, і їх добре видно в безлистому лісі.

4,6(100 оценок)
Ответ:
helooooo
helooooo
10.08.2022

Відповідь:

Люблю я Київ та(сурядний) Шевченків Канів, та(сурядний)їх співучих лагідних дніпрян (І.Савич).

Незнищенний сад поєднує Лаврські гори,бо(підрядний) в печерах знайшли останній притулок праведники із Чернечою

горою, де(підрядний) похований Шевченко (І.Кравченко). Сивіючу, коли (підрядний) ще молоду в долоні сонця голову кладу неначе(підрядний) в руки матері своєї (Д.Павличко). Ти слово радості скажи, бо(підрядний) печалиться людина (М.Сингаївський). А свіжі квіти молодих бегоній не тішать ока, хоч(сурядний) такі червоні! (М.Рильський.)

4,5(2 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ