М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Dispasito
Dispasito
29.03.2023 00:32 •  Українська мова

Вставне слово чи словосполучення є в кожному реченні, ОКРІМ

У результаті підліткового віку дитина виявляється або занадто безпорадною для своїх років, або починає активно стверджувати свою волю, "воюючи" з батьками й часом стаючи абсолюно некерованою.
На думку психологів, самостійності - не тільки можливість діяти на власний розсуд, а уміння людини брати на себе відповідальність за свої дії та їх наслідки.
На жаль, так думають багато батьків і помиляються.
Очевидно, самостійність не варто плутати із самостведженням дитини, перший сплеск якого зазвичай яскраво виявляєтьтся в трирічному віці, а потім вже повторитьтся в підлітка.
А хіба самостійність не приходить до людини, як кажуть, сама собою в процесі дорослішання?

👇
Ответ:
марс55
марс55
29.03.2023

крім першого речення

4,5(14 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Prikolno2018
Prikolno2018
29.03.2023

За результатами 2002—2003 навчального року я і ще десять учнів нашої школи були премійовані поїздкою до столиці України — Києва.

За цей час ми відвідали Києво-Печерську Лавру, музей Тараса Шевченка, гуляли Хрещатиком та Андріївським узвозом. Дехто з нас уперше милувався Дніпром-Славутою. Київ привітав нас усміхненими обличчями мешканців, грандіозними будівлями і затишними зеленими вуличками. За два дні екскурсій і прогулянок ми встигли полюбити нашу столицю. Сподіваємося, що це тільки початок знайомства з Києвом. Дякуємо нашій міській раді за прекрасний дарунок!

4,4(2 оценок)
Ответ:
steep6
steep6
29.03.2023
Щастя — це відкривати незвідане. Першовідкривачі нових земель були, мабуть, дуже щасливими людьми. А якими ж щасливими виявилися космонавти — першовідкривачі космосу! Чехословацькі мандрівники Зігмунд і Ганзелка — щасливі наші сучасники: вони своїми очима бачили природу і людей Африки, Америки, Азії, Європи, зняли багато документальних фільмів, написали дуже цікаві книги.
Щастя — це відчувати красу рідної природи, як Т. Г. Шевченко, П. Г. Тичина, І. С. Нечуй-Левицький, В. М. Сосюра... Мабуть, велике щастя випало М. Коцюбинському, коли він, мандруючи Прикарпаттям, збирав матеріали для своєї повісті "Тіні забутих предків".
Бути щасливим — це означає бути всебічно розвиненою людиною, любити свою Вітчизну, рідну природу, мистецтво, працю, справедливість.
Як же зробити людину щасливою? Напевно, достатньо зробити приємний комплімент про зовнішність і її очі засяють по-іншому.  Я вважаю, що людина не може бути щасливою без можливості проявити свої почуття. Також, не менш важливим, мати заняття до душі, яке б приносило задоволення.
4,4(24 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ