М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
madinakz1
madinakz1
30.04.2023 06:42 •  Українська мова

1. Антарктида — это:

A. Материк

Б. Остров, покрытый льдом

B. Дрейфующий лед

Г. Айсберг

2. Антарктида омывается океанами:

1) Тихим и Атлантическим;

2) Тихим, Атлантическим и Индийским.

3. Айсберг — это:

A. Материковый лед, сползающий в воду

Б. Большая льдина, образующаяся при оттаивании морей Антарктики в летний период

B. Льдины, поднимающиеся со дна океана

Г. Дрейфующие льдины Арктики

4. В основании большей части Антарктиды рас¬полагается:

1) древняя платформа;

2) область древней складчатости;

3) область молодой складчатости.

5. В основании Антарктического полуострова располагается:

1) Антарктическая платформа;

2) область древней складчатости;

3) область молодой складчатости.

6. Чем объясняется максимальное на Земле количество солнечной радиации в центральных районах Антарктиды в летнее время?

A. Чистотой и прозрачностью воздуха

Б. Ледяным покровом материка

B. Постоянными ветрами

Г. Отражательной снега и льда

7. Главной причиной незначительного количест¬ва осадков на территории Антарктиды является:

1) преобладание в течение года высокого атмосферного давле-ния;

2) удаленность центральных частей от океанов.

8. Главной причиной холодного климата Антарктиды являются:

1) наличие ледникового купола;

2) особенности географического положения.

9. Какое влияние оказывает Антарктида ил климат Южного полушария?

A. Никакое

Б. Охлаждающее

B. Утепляющее

Г. Увлажняющее

10. Первооткрыватели Антарктиды:

A. Ф. Ф. Беллинсгаузен и М. П. Лазарев

Б. Руал Амундсен

B. Джеймс Кук

Г. Роберт Скотт

11. Если льды Антарктиды растопить, то уровень Мирового океана:

A. Поднимется

Б. Не изменится

12. Эндемиком Антарктиды является:

A. Пингвин Б. Тюлень

B. Чайка Г. Песец

👇
Ответ:
thgWedMwe
thgWedMwe
30.04.2023

2 2

4 1

5 2

7 1

8 2

10а

11а

12а

4,6(90 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
gshsjtzjts
gshsjtzjts
30.04.2023

здавалося б, що в сучасному прагматичному світі найголовнішим мірилом статусу людини в суспільстві має бути її мораль, доброчесність, ввічливість, адже саме так було споконвіку. проте яку картину ми маємо змогу спостерігати насправді? коли ми роззирнемося навколо незашореним поглядом, то помітимо, що все це давно в минулому: зараз практично усім керують гроші. про яку моральність можна говорити, якщо прикра тенденція сьогодення за засобів масової інформації щоденно демонструє нам невтішну картину: невигадані історії реальних людей, які здатні зрадити усі свої моральні ідеали задля кількох банківських рахунків…

як часто зустрічаємо інформацію, що в одному провінційному містечку обікрали дітей-сиріт та поїхали жити на багами? або що один юнак у харкові обшукав беззахисних бабусь , розпові немічним стареньким , що він їхній онук? де ж духовні цінності цих людей? невже вони не розуміють, що їх засмокче грузька трясовина пихи, марнославства, марнотратства? ! невже вони не розуміють, що заробивши ці криваві гроші, будуть приречені на вічні муки і не знайдуть спокою ні за життя ні після смерті? !

яскравим прикладом цього одвічного протистояння моральних та матеріальних цінностей є твір івана карпенка-карого « мартин боруля», де порушено постійну людську проблему – підміну особистих духовних цінностей (порядність, вірність, відданість, працелюбство) класовою приналежністю та матеріальними статками.

у творі показано дещо гротескну картину того, як одна родина намагається зламати себе, свої моральні принципи, зрадити вірі та звичаям своїх предків для того, аби увійти до вищого суспільного кола. хіба це не приклад заміщення моральних цінностей матеріальним? хіба можна «ламати» себе? ! намагатися забути все, зішляхтитися задля того, щоб вас називали «високоповажним паном»? ! хіба це не абсурд? ! та які ж статки та титули замінять вам, мартине геннадійовичу боруле, щастя доньки, яку ви прагнули віддати за нелюба чи зламану долю сина, яку ви вирішили за нього? !

яка ж мораль цього твору? звісно, кожен з нас, прочитавши твір усвідомлює,що матеріальні статки не здатні зробити нас щасливими, адже людині, яка не має моралі, гроші не бути людиною.тому я вважаю, що ні в якому разі не можна надавати перевагу грошам та владі, адже всі ваші статки ви не заберете з собою у могилу, а моральність та духовність вас завжди…як на мене, найвлучніше сказав григорій сковорода, який, проживши довге та насичене мандрами та знайомствами життя, не піддався матеріальним спокусам та статкам, коли попрохав, щоб на його надгробку викарбували такий вислів : «світ ловив мене, але не спіймав».

4,6(5 оценок)
Ответ:
лев1110
лев1110
30.04.2023
Твір на тему: “характер людини творить її долю”

всі ми різні, в кожного з час є свої особливості, своє бачення навколишнього світу, свій характер. деякі його властивості нам з материнським молоком. більшість інших ми формуємо протягом життя. добро і зло, ненависть і поблажливість, людяність і жорстокість борються в душі кожної людини. але що випустити на волю вирішуємо тільки ми.

мені здається, що свідомість людини, наче губка всмоктує все, що з нами стається. і особливо чітко нам запам’ятовуються моменти, коли з нами вчинили не так, як би нам того хотілося. з іншого боку, всі приємні моменти, хороші приклади з людського життя також закарбовуються в нашій пам’яті. і ось той між першим і другим, мені здається, і  є характером людини. він може бути спокійним, лагідним, якщо людина позитивно дивиться на світ, якщо нормально сприймає всі життєві труднощі, якщо вміє знайти вихід навіть з найтемніших куточків лабіринту. якщо ж людині на долю випадало багато випробувань і вона почала вороже сприймати оточуючих, то, звичайно, характер в такої людини, як то кажуть в народі, не мед. озлобленість, високомірність, байдужість, – це тільки кілька негативних рис характеру таких людей.

але ж ми самі творимо свій характер. так, безперечно, всі життєві перепетії на ньому свої відбитки. но тільки він нас самих залежить яким він буде. наш характер, наше світосприйняття творить наше життя, нашу долю. тому ні в якому разі не можна допускати, аби якісь життєві негаразди вплинули на наше подальше відношення до життя. адже воно одне. і лише від нас залежить яким воно буде.

4,5(21 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ