М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Виразно прочитати текст додержуючи відповідної інтонації. Знайти речення з відокремленими членами. Виписати їх. Майже кожному пересічному українцю відома напівлегендарна історія про Роксолану - дівчину з прикарпатського села Настю Лісовську. Свого часу Роксолана навіть була визнана однією з найвпливовіших політичних фігур Османської імперії. Однак мало хто знає про те, що жив-був колись український козак, який наприкінці XVI ст. став володарем невеликої держави, відігравши помітну роль у Південно-Східній Європі. Цим козаком був такий собі Іван на прізвисько Підкова. Народжений на землі молдавській, ще в молоді роки Іван подався шукати мінливого щастя на Запорізьку Січ. Будучи фізично добре розвиненим, він неодноразово хизувався перед товаришами вмінням неперевершено гнути підкови, завдяки чому й отримав своє прізвисько (Т. Чухліб).

👇
Открыть все ответы
Ответ:
malygin73rus
malygin73rus
04.04.2021

Відповідь:в Україні хлібом-сіллю, які подають на рушниках, оздоблених чудовою вишивкою. Можна побачити рушники і на весіллі, рушниками прикрашають образи в хаті. Часто можна побачити портрет великого Кобзаря, прикрашений вишитим рушником.

Вишивають в Україні на білому тлі, найчастіше червоними і чорними нитками, але можна зустріти і жовто-голубі орнаменти. Жовтий і блакитний – символи золотих ланів і синього неба, а про червоний і чорний говорять, що червоний – то любов і радість, а чорний – журба. Вони переплелися в житті людини, як орнаменти на рушнику.

У давні часи рушники вважали за обереги. Вони мали оберігати житло від злих сил, а людину – від негараздів. Тому вишивані рушники дарували; та й зараз дарують “на щастя, на долю”, як співається у відомій пісні.

Пояснення: .

4,4(64 оценок)
Ответ:
SeverBig36
SeverBig36
04.04.2021

315. У котрому рядку в усіх словосполученнях однаковий іб зв'язку залежного слова з головним (узгодження, керування, прилягання)? 1. Трохи розвиднілось, її одяг, так повільно, дорога вгору (прилягання) 2. Море світла, три дні, у блакитному просторі, занадто високо. 3. Кружляти над головою, занурився в воду, не спав ночами, уповний коханням (керування)

1)1,3

316. У котрому рядку в усіх словосполученнях однаковий іб зв'язку залежного слова з головним (узгодження, керування, прилягання)? 1. Слухали музику, оточений друзями, купа цегли, не гнівайся на мене (керування) 2.Десь далеко, вже розвиднілось, її виступ, бажання працювати. (прилягання) 3.Ці манери, усім тілом, моє життя, його книжка.

2)1,2

317. У котрому рядку в усіх словосполученнях однаковий іб зв'язку залежного слова з головним (узгодження, керування, прилягання)? 1. Кличе до себе, ішов не оглядаючись, важко дихати, поглянув догори. 2. Остапові пригоди, шум плавнів, стояв нерухомо, наблизився до нього. 3. Хоче ожити, лежить колодою, сидів задумавшись, пішов спати (прилягання)

4)3

Объяснение:

4,7(73 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ