М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Випишіть п'ять-сім словосполучення вибір які могли бути опорними під час переказування тексту поставте питання від головного до залежного слова складіть схему цих словосполучень чому виділені сполучення не можна назвати словосполученням визначте граматичну основу речення другого абзацу спишіть останній речення підкресліть члени речення характеризуються речення за метою висловлювання емоційним забарвленням і будовою випишіть два односкладних речення визначте їхній вид підкресліть члени речення

👇
Открыть все ответы
Ответ:
szelenkooz1uqs
szelenkooz1uqs
20.01.2021
     Жила в одному лісі мудра тітонька Сова. Була вона дуже розумна і мала відповіді на усі питання.           
   А було в тому лісі багато звірят, які не вміли ні читати, ні писати. От тітонька Сова і вирішила відкрити лісову школу та запросити усіх бажаючих вчитися.   
   На перший урок прийшли зайчик Хвалько і лисичка Хитрунка. Ведмедик Тимко проспав, але швидко зібрався і побіг на навчання. Школярі  уважно слухали вчителя і не пустували.
     Ще не в усі куточки лісу поширилась новина про школу. Але учнів у тітоньки Сови більшало з кожним днем. Усі поспішали отримати знання.

Використані близькокориневі слова:
лісі, лісову, лісу;
школу, школярі;
вчитися, навчання, вчителя.
4,4(86 оценок)
Ответ:
andrmarka321
andrmarka321
20.01.2021

Розмову про Україну в Європі й світовому товаристві, тобто про нашу зовнішню и політику, можна почати з жестів доброї волі, які ми не змогли «вигідно зреалізувати», — тієї ж ліквідації атомної зброї, яка (ліквідація)ніяк не покращила наше життя

Недоліком є невизначена політична орієнтація нашої країни. «Росія чи Європа?» — незважаючи на гучні декларації й обіцянки, це питання ніяк не втратило своєї гостроти, і «2003 рік — рік Росії в Україні» — чергове тому підтвердження.

Ще однією серйозною проблемою є ставлення до «новоспеченого» американського імперіалізму.

Культурна, економічна, політична й. нарешті, військова експансія — ось шлях «насильницької демократизації світу» в її новоамериканському варіанті, Падіння Іраку показало безперспективність відкритого й самотнього опору цьому дволикому монстрові. Можливо, всесвітній рух антиглобалістів накреслить форми обстоювання власного курсу кожної держави.

Що ж до нашого статусу в європейському товаристві й можливості вступу до Євросоюзу, то цей статус доволі низький. По-перше, ніхто нас у Європі не чекає. Як кажуть, «менше народу…» По-друге, вкотре проти нас спрацьовує нерішучість у реформах і намаганні «догодити всім». Непрозорість економіки, недосконалість законодавства, корумпованість чиновницького апарату відлякують членів іноземних експертних та інвестиційних комісій.

Є й позитивні досягнення. За роки незалежності нас нарешті стали сприймати як окрему державу, а не частину Росії Поволі зростає інтерес до специфіки України, її культури й історії. Діаспора стала повноцінною частиною материкової України й відіграє певну роль у формуванні позитивної світової позиції щодо нашої держави.

Яким я уявляю собі майбутнє України? Якщо ми, українці, не змінимося, — не дуже обнадійливим. Ми самі — головна й принципова перешкода на шляху до власного щастя.

4,8(1 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ