Чим зайнятися вдома, коли нудно? Напевно, у всіх бували ситуації, коли плани скасовувалися, змінювалася погода, всі друзі були зайняті, вам просто хотілося побути на самоті або будь-які інші ситуації, які передбачають домашнє проведення часу. Що робити якщо в дома нудно? В першу чергу, подумайте, що вам дійсно до душі або вирішите завдання, які вже не можна відкладати, наприклад, поприбирати на засміченому балконі або навести порядок у своєму гардеробі. Вдома завжди знайдеться якась робота, пов’язана з прибиранням. Влаштуйте спа дей, генеральне прибирання, займіться спортом, зробіть щось своїми руками , чи приготуйте улюблену страву!
Якщо всі перераховані заняття не до душі, тоді знайдіть сайт з тестами. Повірте, це займе вас на довгий час, і ви нарешті зможете дізнатися, який ви фрукт, овоч і, яке заняття вам, дійсно, до душі.
Объяснение:
Много
1.
Друзья — огромный пеликан и маленький котёнок — подружились в заповеднике. Обычно они встречаются после рыбной ловли. Пока пеликан ловит рыбу, котёнок сидит на берегу. Но вот птица с добычей выбирается на сушу. Раскрывает свой клюв и широко растягивает мешок под ним. Тут котёнок не теряется. Он быстро забирается в клюв и лакомится рыбой. Однажды к пеликану неожиданно подошел человек. В это время котёнок сидел у птицы в клюве. Пеликан затолкал котёнка в глоточный мешок, сомкнул клюв и взмыл в воздух. Птица делала над озером круг за кругом, пока человек не спрятался в кустах. Тогда птица опустилась и раскрыла клюв. На землю важно вышел путешественник-котёнок.
Раскрывает свой клюв и широко растягивает мешок под ним.
2.
Раскрывает свой клюв и широко растягивает
.
мешок под ним.
(сказуемое обозначается так :)
3.
нар. подл. глаг. нар. прил.
Обычно они встречаются после рыбной
сущ.
ловли.
4.
Бало́вать, заня́та, торты́, ста́туя.
Дальше незнаю извини фуух..
(Можно лучший ответ)
Чотири речі (підмет, простий, кількісний),
сьомий (означення, простий, порядковий),
число "сім" (означення, простий, кількісний),
сім по сім (підмет, простий, чисельний),
сорок дев'ять (присудок, складний, чисельний),
на два (обставина, простий, кількісний),
двадцять чотири з половиною (присудок, складений, кількісний),
тисячі доріг (підмет, простий, кількісний),
один (підмет, простий, кількісний).