М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Замініть подані речення реченнями з дієсловами умовного Якого стилістичного забарвлення набувають іхні синонімічні варіанти?
Готуйтеся до кожного уроку. Склідкуйте за дотриманням норм української літературної мови. Відредагуйте цей текст. Прочитайте нові книжки.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
карина1958
карина1958
24.12.2020

ЗИМОВИЙ ГРАД.

    Мені доводилося гати багато явищ. Та найбільше запам’ятався один зимовий день. 

   Ранком світило сонце, сніг виблискував камінцями під його рідкісним промінням. Раптом небо почорніло, сірою хмарою нависло над землею. Знявся вітер. Почався град. Його частинки розміром з виноградне гроно швидко летіли додолу. Шибки дзвеніли від їхнього падіння. Маленькими м’ячики підстрибували від тротуару, а потім лягали на землю. 

    Усе тривало декілька хвилин. Хмара з градом швидко віддалялась. Знову виглянуло на синьому небі поодинокі промінчики сонця.

ЗИМОВІ ЯВИЩА.

    Мені доводилося гати багато явищ. 

   Восени любить впасти перший сніг. Потішить дітвору і тут же розтане. Пригадую рідкісне явище – блискавку одного зимового дня. Стрімко налетіли темні хмари. Блискавиця освітила білу землю. Навздогін прогуркотів голосно грім. І побігла вона далі, забираючи із собою страх. Через деякий час погода знову стала сплячою та доброю.

  Не один раз бачив, що у морозний ранок поверх снігу утворюється льодова кірка, тому він хрустить під ногами. У теплу погоду нога провалюється у м’яке снігове покривало.

  Явищ є багато, усі вони дуже різні, тому їх доводиться часто гати.  

ЗАТЕМНЕННЯ СОНЦЯ.

  Цього року можна було гати дуже рідкісне природнє явище. Називається воно часткове затемнення сонця. 

  Вчені попердили нас  зазаделегідь. Тому під час обідньої пори двадцятого березня мої світлонепроникні окуляри вже були напоготові. Багато людей з цікавістю роздивляли небесне світило.  Усі привикли, що сонце кругле. Та в той час для багатьох воно стало схожим на місяць, коли він не у повні. 

  Для мене ж сонце було великим надкушеним яблуком. Рідкісне явище, напевно, тільки вкусило і передумало з'їсти від землян улюблене сонечко. Воно залишить незабутнє враження.

4,4(38 оценок)
Ответ:
Maximys2001123
Maximys2001123
24.12.2020
Восени прокидається все живе після зимової сплячки. Потроху починають набухати бруньки на тоннньких гілочках, перші підсніжники з'являються у лісі, ну і звичайно прокидаються звірі, добре виспавшись, і починають шукати їжу. Але ці спроби зазвичай марні, тому шо на початку весни все тільки розквітає в прокидається, їжі ще не має. Звірі повинні шукати щось, що залишилося з осені. Іноді люди ставлять годівнички, роблять їх навіть у лісах, наприклад для косуль, оленів. На мою думку, людям потрібно звертати більше уваги на тварин і їжу для них з початком весни, щоб вони вижили цей важкий період, а потім, коли все розквітне, вони і самі знайдуть чим поживитися))
4,7(85 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ