а) За лісом сонце сходило і розсіювалося біле плетиво хмар. б) У небі то розгоряються, то погасають сліпучі ракети. в) То зоря згасає, то меркне місяць у чорній млі. г) Хочеш їсти калачі - не сиди не печі.
Сьогодні у нашій школі проходили спортивні змагання. Я, звичайно, брала в них участь. Туди мене відрядила вчителька з фізкультури, яка завжди говорила, що я чудово бігаю і у мене велике майбутнє. Моє серце тьохкало дуже швидко, я ледве справлялась зі своїми емоціями. І ось, я стою на старотвій прямій. Лунає голос тренера:" на старт! увага! марш! ", і я починаю чимдуж бігти до фінішної прямої, випереджаючи своїх суперників. Залишивши своїх конкурентів позаду, я переступаю омріяну лінію і перемагаю. Зриваються бурхливі овації, Ура!Ура!Ура! Моя перша перемога! Мене переповнює радість. Я щаслива!
Ще спить земля, укутана снігами. (Д. Луценко) На дворі одцвітають квіти, посаджені в минулому році. Іноді я згадую книги, прочитані ще у дитинстві. Пофарбований ровер стояв біля воріт. Під деревом стояла дівчинка, одягнена у довну сукню. Безмежний степ, ужитий снігом, спав (М. Старицький). Я чую пісню, в щасті співану (О. Журлива) Веселка, овіяна вітром, в моїх зацвітає очах (А. Малишко). Котить сонний Дніпро віками зажурені води (М. Луків). Чудово блищало небо, засіяне зорями (І. Нечуй-Левицький) Сниться вночі мені зорями вишите небо (Г. Кириченко) Стоїть налитий синню день (М. Паяієнко).
Правильна відповідь Б. Розгоряються, погасають - однорідні присудки. Стосуються слова "ракети"