Объяснение:
Історія живе в нашій мові,в піснях.Слово нам доносить з глубини століть радость,надію і горе наших предків.Мова-це душа народа...Дитина росте,чує першу материнські слова,входять в звичаї народа,з оповідань близьких він дізнається про справах своїх дідів, прадідів,про подвиги народних героїв.
P.s.У вас є декілька орфографічних помилок,начебто всі виправила),а друге завдання яке ви написали-"Порiвняйте вимову й написання видiлених слiв в украинскiй i росiйськiй мовах."-Ви не виділили слова,тому я не написала!
Удачі:)Звертайтеся)Объяснение:
Якщо мова - це душа народу, то фразеологія - це душа мови. Саме у фразеології яскраво виявляється самобутність мови, лад народного мислення, фразеологічні засоби мови є національним духом мови. Специфічні обставини життя народу, створюють свої, характерні тільки для однієї мови, вислови, приказки, прислів'я, що зумовлюють дух цієї мови, її національну оригінальність. Якщо перекладач не звертатиметься до словника, він не зможе бути на висоті й зашкодить самому собі, бо текст, насичений неоковирностями, зробить ведмежу послугу його стилю.
Суспільно-політичне життя на Україні. Поява політичних партій та організацій на Україні (східний регіон): Революційної партії (РУП), Народної Української партії (НУП), Української соціал-демократичної робітничої партії (УСДРП); на Західній Україні – Української Радикальної партії, Націонал-Демократичної партії, української Соціал-демократичної партії. Лідери політичних партій та їх діяльність.
Революція 1905-1907 рр. на Україні. Її особливості, етапи розвитку, форми боротьби та причини поразки. Значення революції. Українське питання в Думі.
Причини і характер І-ї світової війни. Доля Галичини. Трагічна доля західних та східних українців. Діяльність Союзу визволення України. Ставлення політичних партій до війни.