М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Між частинами БСР необхідно поставити кому (розділові знаки пропущено )
А) отаман мене не скривдить чоловік він шанований
Б) на зеленій траві білі чайки сидять білі свічі горять на тарелях лагать
В) тільки піде дощ одразу все оживає навкруг
Г) трубив у свій руг буяла весна

👇
Ответ:

Б)

Объяснение:

4,4(48 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
dan355
dan355
20.01.2021
Є почуття, яке люди поважають в інших, проте не дуже люблять відчувати на собі. Це муки совісті, ті самі муки, які жорстоко розривають серце й душу, коли щось не так, коли відчуваєш: ти справді завинив перед кимось. Якби не було тих мук, усе на світі стало б інакше. Тільки уявіть: усі люди роблять, що хочуть, ображають один одного, заробляють гроші всіма відомими шляхами, і ні в кого не болить душа, не стискається серце… Людське життя на нашій планеті було б нестерпним, настав би повний хаос у стосунках, запанувала б недовіра, усіх поглинули б розчарування і депресія.
Наша біда в тому, що ми не тільки не дослухаємося до голосу совісті, а й не вміємо до нього дослухатися. Згадуємо про неї тільки тоді, коли вона вже терзає нашу душу. А от якби ми, перш ніж щось зробити і потім мучитися, запитали поради у совісті! Не образивши близьких і друзів, не допустивши в серце почуття помсти, не зробивши лихого вчинку, ми вберегли б себе від душевних тортур.
4,7(79 оценок)
Ответ:
balatzkymaxp0a4t7
balatzkymaxp0a4t7
20.01.2021

Весна — дивовижна пора року. Багато поетів оспівували весну у своїх творах. Проза теж не залишила цю пору без уваги. Тобто весняні пейзажі вражали багатьох творчих людей. Я теж люблю весну. Особливо ігати за весняною природою.

Природа навесні досить різноманітна. Все залежить від погоди. Але ясно одне — в цей час все оживає після довгої зимової сплячки. Спочатку кучугури снігу поступово стають пухкими та починають зіщулюватися. Це сонце припікає, тож вони починають підтавати. Трохи згодом опівдні ​​вже з’являються невеликі струмочки. Вночі поки ще підморожує, та ця тала вода перетворюється на кригу. Але днем ​​струмочки стають дедалі більше. Тварини й птиці відчувають, що вже відбуваються зміни в природі.

Голуби й горобці в денний час купаються у калюжах. Дуже цікаво за цим ігати. Сніг поступово тане все більше й більше. Незабаром і зовсім його не стане. Тільки в тіні від якихось великих споруд він ще буде довго лежати. Навіть до того часу, коли буде зовсім тепло.

У лісі танення відбувається повільніше. Там багато тіні від величезних хвойних гігантів. Коли в межах міста вже майже все розтануло — в лісі ще ніби природа не зворушена весняними відлигами. Але скоро й тут відбудуться надзвичайні зміни. Коли з’являться проталини на пагорбах і галявинах, то на них швидко проб’ються через стару жовту торішню траву перші весняні квіти. Це проліски. Після деякого часу все оновиться. Між бляклими залишками трави проб’ються зелені травинки. Квітів стане дедалі більше, все навколо зазеленіє.

Отже, весна — це зелене свято природи. Її прихід завжди викликає в мене радісні, піднесені почуття.

Объяснение:

4,4(81 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ