Перебудуйте речення доповнюючи його двома прислівниками підкреслити прислівники як члени речення. Діти зібрались біля школи їх усі разом пішли в Гідропарк
Гуси-лебеді Вибравши двох або одного вовка, дивлячись по числу дітей, вибирають ватажка, того, який заводить, тобто починає гру. Всі інші представляють гусей. Ватажок стає на одному кінці, гуси - на іншому, а вовки в стороні ховаються. Ватажок походжає, поглядає і, як помітить вовків, біжить на своє місце, ляскає руками, кричачи: Ватажок. Гуси-лебеді, додому! Гуси. Пощо? Ватажок. Біжіть, летите додому, Коштують вовки за горою! Гуси. А чого вовкам треба? Ватажок. Сірих гусей щипати Та кісточки глодать. Гуси біжать, регочучи: «Га-га-га-га!» Вовки вискакують з-за гори і кидаються на гусей; яких спіймають, тих відводять за гору, і гра починається знову. Усього краще в гусей-лебедів грати на волі, в саду.
Скласти рецепт піци з використанням числівників пропоную так: Я дуже люблю готувати. Моя улюблена страва - це піца. Для її приготування я беру один стакан борошна, пів пакетику сухих дріжджів, пів склянки води. У теплій воді розчиняю дріжджі, додаю дві ложки цукру і борошно. Ставлю в тепленьке місце приблизно на тридцять хвилин. Поки тісто підходить, я обираю, з якою начинкою я готуватиму цю страву. Найбільш я полюбляю піцу з шинкою та сиром. Для цього я нарізаю шинку шматочками, сир тру на терці. Тісто розкатую дуже тоненько. Намазую його чотирма ложками кетчупу, зверху складаю начинку і ставлю в духовку на п'ятнадцять хвилин. Страва готова!