М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
kovalcuk
kovalcuk
15.08.2020 19:12 •  Українська мова

Іменники ІІ відміни на -ар, -ар, у яких наголос постійно падає на цей склад належать до твердої групи; якщо наголос переходить - до м'якої. Виключення: комар, хабар, варвар, долар, панцир, пластир.

Іменники ІІ відміни, у яких наголос переходить на закінчення, належать до мішаної групи; інші - до твердої.
Виключення: муляр, столяр, маляр, ювіляр, мадяр.

1. Визначити групу
Лікар, столяр, тиша, ветеринар, багатир, кобзар, кузня, рицар, криниця, вежа, шахтар, ювіляр, димар, командир.

У місцевому відмінку множини іменники І та ІІ відмін мають закінчення -ах (-ях).

2. Спишіть речення, розкриваючи дужки.
1. І вишні по садк(ам,ах) стояли з рушниками, чекали на сватів, які давно вже йшли. 2. На землю по зоряних сход(ах,ам ) задуманий вечір зійшов. 3. (Дощ ) пахучим день промок. 4. Синє небо над зеленим (гай) рідний край вітає з добрим (урожай ).

👇
Открыть все ответы
Ответ:
yoperesete
yoperesete
15.08.2020
8 завдання:
1. У цім місці річка, що текла крутячись та петляючи між хребтами, робила круте коліно. [ ,(що...), ]. з підрядним означальним.

2. На ніч, щоб захиститися від вітру, треба було забиратися в саму гущавину лісу. [ , (щоб..), ]. з підрядним мети.

3. Як захоче коза сіна, то до воза прийде. [ ], (то...). з підрядним умови.

4 Ми живемо отут, на землі, край Чумацького Шляху, на узбіччі, де пахне полин і блакитний чебрець, де кропива глуха вироста із космічного праху і на пил обертається Місяця срібний вінець. [..., (де..), (де...) ]. з підрядним місця. 9. Усіх, хто живе в Україні, повинна об'єднувати в суспільство українська мова, котру треба знати. [ , (хто..) ], (котру..). З підрядним з'ясувальним і означальним. 10. Мама сказала, щоб ми добре підготувались. - з'ясувальне. Вчитель провів додатковий урок, щоб ми добре підготувались. - мети
4,5(57 оценок)
Ответ:
Анасія
Анасія
15.08.2020

Спілкування – це міст між людьми. Ніхто не є всемогутнім чи самодостатнім; у повсякденному житті люди залежать один від одного, потребують до та підтримки один від одного. Суспільство вимагає співробітництва між людьми. І саме спілкування є цим зв'язком, що допомагає нам передати один одному наші думки, почуття, потреби. Спілкування є першим кроком до успішного співробітництва між людьми. За до спілкування люди обмінюються думками та інформацією та ідеями.

 

А теперь уявіть собі, що люди спілкуються лише простими реченнями. У такому випадку речення та вислови будуть короткими, примітивними. У такий б неможливо у повному обсязі передавати один одному усю необхідну інформацію, саме тому життя та взаємодія людей між собою стане обмеженою.Саме тому кожній людині потрібно працювати над тим, щоб оволодіти таким важливим для нас навиком, як грамотне мовлення, частіше уживати у спілуванні поширені речення, що красиво й повно передаватимуть змість того, що ми хочемо донести до інших.

4,6(48 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
Полный доступ к MOGZ
Живи умнее Безлимитный доступ к MOGZ Оформи подписку
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ