М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

ОЧЕНЬ Підкреслить дієприкметникові звороти. Знайдіть у реченнях дієприкметники і зробіть їх розбір як особливої форми діeслова:

1. Спить Галич, заколисаний шерхом ясенового ошпаренного першим морозцем. 2. А повітря, настояне на ароматах смолини і мокрого листя, приємно дурманить голову. 3
І, захолонувши у дивній грації, зітхають свжістю дівочою акації, вітрами обціловані до ніг. 4 Xіба можна собі уявити українську хату, не заквітчану рушниками?

👇
Открыть все ответы
Ответ:
nastya09042
nastya09042
02.04.2023

Объяснение:

Копати - дієслово недоконаного виду ( означає необмежену у часi, незавершену дiю в минулому, теперiшньому або майбутньому, відповідає на питання що робити? що робив? що робитиме?);

складна форма дієслова майбутнього часу - копатиму, копатимеш, копатиме, копатимемо, копатимуть.

складена форма дієслова майбутнього часу - буду копати, будеш копати, буде копати, будемо копати, будете копати, будуть копати.

здивуватися - дієслово доконаного виду (означає обмежену в часi дiю, яка вже завершилася в минулому чи неодмiнно вiдбудеться в майбутньому, відповідає на питання  що зробити? що зробив? що зробить?);

складна форма дієслова майбутнього часу - здивуюся, здивуєшся, здивується, здивуємося, здивуються.

складена форма дієслова майбутнього часу - немає

спати дієслово недоконаного виду ( означає необмежену у часi, незавершену дiю в минулому, теперiшньому або майбутньому, відповідає на питання що робити? що робив? що робитиме?);

складна форма дієслова майбутнього часу - спатиму, спатимеш, спатиме, спатимо, спатимуть.

складена форма дієслова майбутнього часу - буду спати, будеш спати, буде спати, будемо спати, будете спати, будуть спати.

4,6(48 оценок)
Ответ:
maksilyutich
maksilyutich
02.04.2023

Тривалість зими як кліматичного і фенологічного сезону збільшується від низьких географічних широт до високих. В тропічних широтах зими в цьому розумінні не буває взагалі, в субтропіках її тривалість не перевищує 1—2 місяці, в помірних широтах 3—4 місяці, а в полярних досягає 6—7 місяців і більше.

Територія України лежить у помірно континентальній області помірного кліматичного поясу. Кліматична зима в Україні розпочинається, коли середньодобова температура повітря переходить через 0 °С в бік зниження. Зима триває від 120—130 днів на північному сході і до 75—85 днів на південному. У листопаді на більшій частині території середня добова температура повітря переходить через 0 °С, а в третій декаді цього місяця може утворюватися сніговий покрив.

Українська зима порівняно м'яка, з частими відлигами. Проте часом бувають хуртовини, ожеледь, тумани, у горах — снігові лавини. На Південному березі Криму тривалого зимового періоду не буває, сніговий покрив не встановлюється, хоча сніг випадає щороку. Сніг протягом зими декілька разів сходить і випадає знов. Зима приходить з північного сходу і найпізніше досягає Кримського півострова. Для неї характерною є значна мінливість погодних процесів: сильні похолодання часто змінюються різкими потепліннями з відлигами; періоди хмарної й теплої погоди з опадами у вигляді мокрого снігу і дощу змінюються безхмарною погодою.

4,4(26 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ