М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
zavet3427
zavet3427
16.10.2020 21:57 •  Українська мова

Записати речення. Виправити орфографічну помилку у прислівниках. Виправлення у словах -підкреслити.
Мало-по-малу Микола Ярошенко вивів коня з подвір'я. На вкруги ні душі, лиш спека нестерпна і сонце не щадно палило все понад Прутом. Ген ген на обрії з'явився ліс. Старі гіллясті буки ледь-ледь пропускали сонячне проміння. Микола повернув коня право руч, шукаючи якого-небудь броду. По тім боці Пруту без кінця краю широченна низина. Бессарабські степи піднімалися злегка в гору. Зліва виднілися темно-зелені ліси, що ближче до Буковини. Справа - дрібнолисті зарослі лози. А на березі ріки Миколу раз-у-раз спиняли яри і кущі. Було як раз після бурі. Сонце по волі хилилося до заходу. Останні краплі дощу беззвучно падали на зволожений мох. Ген ген до обрію настороженно шумів неозорий ліс, оточений біляво-сивою мрякою. З відти виднілася найближча до Кам'янця-Подільського дорога.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
drwnd
drwnd
16.10.2020
Переконливим доказом на користь висунутої думки е те, що люди, чиє життя насичене різноманітними подіями, відчуттями та емоціями, не страждають від усіляких депресій, поганого настрою або відсутності щастя. Звичайно, людське життя та існування — не одне й те саме. На мою думку , справді «жива» людина мусить відчувати, переживати та цінувати кожну хвилину, проведену в її житті.
Ще одним вагомим аргументом є те, що все більше людей сьогодні прагнуть до розвитку, самоствердження, реалізації. Саме це допомагає відчути справжнє життя на смак, без різниці, де саме ти знайшов себе: у стосунках, суспільному житті або праці.
«Існувати» та «жити»  -  це дві різні речі. Жити потрібно натхненно, сьогоднішнім днем.
4,5(83 оценок)
Ответ:
nikitabarkov1
nikitabarkov1
16.10.2020
Крім прямого значення, словосполучення "розправляти (розправити) крила" та "опускати (опустити) крила" є фразеологізмами. У цьому сенсі "розправити крила" означає розкрити всі свої здібності, свій потенціал, почати діяти на повну силу. І навпаки, "опустити крила" - це зневіритися у своїх силах, впасти у відчай, втратити впевненість у собі, стати пасивним та бездіяльним.
Приклади: Коли Петрик перейшов до математичної школи, він розправив крила і виграв кілька олимпіад поспіль. Якщо відразу не вдається досягти своєї мети, головне - не опускати крила. 
4,4(73 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ