М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
MRA16
MRA16
06.12.2021 06:46 •  Українська мова

Твір-опис картини „Березневий ранок"​

👇
Ответ:
Jamal20
Jamal20
06.12.2021

Відповідь:

Пояснення:Живопис — вид образотворчого мистецтва, що передає за до фарб предмети і явища дійсності або фантазії.

Картина (художнє полотно) — твір живопису, намальований переважно фарбами на полотні, картоні чи дошці.

Пейзаж — загальний вигляд якоїсь місцевості, картина природи (поля, лісу, села, міста, гір, моря, неба). Пейзажем називають також картину або малюнок із зображенням краєвиду. Живописця, який спеціалізується в галузі пейзажу, або письменника, який змальовує природу, називають пейзажистом.

Короткі відомості про художника

Глущенко Микола Петрович (4.ІХ.1901-31.Х.1977). Український живописець, народний художник. У 1924 році закінчив Берлінську вищу школу образотворчого мистецтва. До 1936 року жив за кордоном. Працював переважно в жанрах пейзажу, натюрморту, портрета.

Найвідоміші твори: "Відлига" (1956); "Весна на перевалі"; "Карпати" (1967); "Кримські виноградники" (1974); "Блакитний березень" (1975). (Митці України. Енциклопедичний довідник / За ред. А. В. Кудрицького. — К., 1992. - 848 с.)

4,8(81 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
sayana7
sayana7
06.12.2021

Історія українського народу дуже давня і розповідає про основу рису українців – любов до свободи та волі. Вона знайшла своє відображення не тільки в історичних документах, а й у піснях та художніх творах.

Українці – це дуже старий та відомий народ, їх предками були відомі трипільці, які залишили свій незабутній відбиток в українській культурі та розвитку. Потім прийшли часи Київської Русі, тоді на Україні з’явилися князі та, звичний для того часу, державний устрій. Далі настала ера козацтва, про неї слід говорити окремо, адже саме в цей період всі інші народи побачили волелюбність трипільських потомків.

4,5(76 оценок)
Ответ:
acrapovic
acrapovic
06.12.2021

Відповідь:

    На мою думку, чистота довкілля пов’язана зі ставленням людей до природи. Лише розвинуті країни готові виділяти велику суму на захист флори та фауни, та навчають майбутнє покоління бережно ставитися до навколишнього середовища.

    По-перше, наша планета щодня отримує великі шрами після людської діяльності. Тому слід задуматися, та створювати умови для сортування сміття, озеленювати нашу місцевість новими насадженнями.

    Прикладом з української літератури є новела Михайла Коцюбинського «Intermezzo», у якому описується краса природи, яка має здатність заспокоїти, надавати сил та натхнення. Він закликав духовно оновитися, витіснити всі проблеми, які псують життя.

    По-друге, ми не задумаємося про наслідки, ми просто хочемо жити у комфортному середовищі. Через таке халатне ставлення, ми вбиваємо свою планету промисловістю, автомобілями, глобальними лісовими пожежами, яка вже дала свої плоди – це зміна клімату.

    Яскравим прикладом з життя є еко-активістка Грета Тунберг, яка вирішила виступити в ООН щодо змін клімату нашої планети, гучно стверджуючи, що ми на порозі вимирання. Вона змогла відкрити людям очі на глобальні наслідки нашої діяльності.

    Отже, ми повинні збагнути, що природа – це ресурс, яка дає спокій та рівновагу у душі людини. Руйнуючи її, ми руйнуємо себе, тому нам потрібно бережно ставитися до навколишнього середовища.

 

4,5(45 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ