М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
lovelyre
lovelyre
21.12.2020 11:06 •  Українська мова

Ооочень соченение на тему"Родина-це вся Украіна,з глубоким корінням,з високим гіллям,"

👇
Ответ:
11Doctor
11Doctor
21.12.2020

Людина, живучи на землі, має найтісніший зв'язок з фізичним світом, до якого належить половиною свого двоїстого буття. Тому існування кожного народу домовляються місцевістю і якостями навколишнього його природи. Тому в піснях народних видно природа тих країн, де народ жив; з них можна дізнатися, якою мірою він був в зв'язку з природою і які форми приймало людське співчуття до природи. І північ, і південь, і вершини гір, і брижах морів, і всі твори різноманітних кулеметів малюються в народних піснях. Пісні фіна переносять нас в низенькі хати, закидали заметами; при світлі вогнища збирається весела родина розповідати і співати; на дворі свище буря, в'ється хуртовина, далеко виють голодні вовки, а тим часом в скромному і теплом куточку ви чуєте про чудеса заморських країн, про подвиги старих героїв. Шотландець співає про своїх ясних озерах, про проваллях і водоспадах, про диких ланях, жителів Грампіанських гаїв 34, про смутному плюскоті морських хвиль на утесістих берега. Грека ви побачите, як сидів під олів'є, на заході південного сонця, в колі доброго сімейства: в уяві його славний в підмісячної Олімп 35, хвилясті шістдесят дві ключа, сперечається з Кіссавом, залишаючи супротивника лежати у попелі З неймовірними легкістю кидається юнак на хребет моря, розкидає могутні руки, як весла, груди його стає кормилом; в човен звертається легке тіло. Думи українські заносять нашу уяву «на степу ордінські, шляхи кіліянські»; на неозорі рівнини, випалені пожежами; погляд ваш вабить безмежність, роздолля; дихання розширюється від вільного вітру пустелі. Сумні могили - залишки невідомої старовини, темні ліси, далекі степи, швидкі води. Дніпр широкий, буйний вітер, «яри глібокі, байраки зелені, смутна чайка », проголошуючи« зозуля, сізокрілі орли », кречети, що летять в тумані, який упав на долину і розстелили« по степу-полю »- ось образи, які супроводжують степову життя козака. Пісні сімейні оточують вас / 59 /  іншими картинами: «вишневий садок», квітуча «яблуня, ставок и млинок, лугові верби, червона калина, зелена Царина», над якою в'ється ластівки, «рум'ян рожа в огороді», чарівний блиск «місяця-перекроювання» , пісні солов'я, обтрушувати ранню росу з чагарників.

Але одними лише зображеннями не обмежується все поняття народу про природу. Предмети природи, часто зустрічаються, не цікавлять народного уяви тому тільки, що очей безперестанку бачить їх. Треба, щоб вони існували в повному сенсі цього слова, народ шукає в них життя, а не примар, хоче з ними повідомлятися не тільки тілесно, але й духовно. Фізична природа пройнята творческою ідеєю, зігріта божественною любов'ю, одягнена в форми досконалості. Кожне явище в ній не випадково, але має свій закон, що відкривається духом. У природі полягає для людини значення, стосовно його власної суті; людина бачить в навколишніх його предметах не одну грубу мляву матерію, навпаки, як би не видалено здавалося від його істоти якийсь твір рідної планети, - в людині є таємне око, яке бачить, що і груба матерія має зв'язок з духовним істотою; є таємний голос, який вказує, в чому полягає цей зв'язок. Ось це свідомість духовного в тілесному і становить основу всього прекрасного в мистецтві. Воно є ознака гармонії і любові, що існує між творцем і його творіннями. Людина здатна любити тільки дух; тілесне саме по собі недоступно його серцю.

Объяснение:

4,8(100 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Яблуко [йаблуко] - 3 склади, 1 скл. - не прикритий, відкритий, 2 скл. - прикритий, відкритий, 3 скл. - прикритий, відкритий.я [й] - пригол., м'як., (йот)   [а] - голос., нагол., (а)б [б] - пригол., тверд., дзвінк., (бе)л [л] - пригол., тверд., дзвінк., (ел)у [у] - голос., ненагол., (у)к [к] - пригол., тверд., (ка)о [о] - голос., ненагол., (о)6 букв, 7 звуків.їхати-[йіхати]  3 склади, 1 склад наголошений[й] - пригол., сонорний, м"який[і] - голосний, наголош.[х] - пригол., глухий, тв.[а] - голосний, ненаголош.[т] - пригол., глухий, тв.[и] - голосний, ненаголош.5 букв, 6 звуків.   
4,6(9 оценок)
Ответ:
люся4085
люся4085
21.12.2020
Є в мене улюблена іграшка. Це тигреня. Його подарувала мені моя подруга на день народження. Тигреня це незвичайне — воно біле! Усе інше, як у справжнього тигреняти, лише шкурка — біла. Носик рожевий із чорними цятками, вуса також білі, а оченята чорні і якісь наче трохи сумні. Мордочка в тигреняти поцяткована чорними плямочками. Вушка зовні чорні, а зсередини — біленькі, настовбурчені — мабуть, тигреня до чогось прислухається. Уся шкурка посмугована чорними смужками — справжній тигр, тільки уссурійський (це так моя мама сказала). Тигренятко прилягло і голову поклало на передню лапку. Воно наче запитує: Чи любитиме мене хто-небудь? Я дуже його люблю! Воно таке м'якеньке і лагідне. Коли вкладаюсь спати, обов'язково беру його до себе. Обніму його, притисну до грудей: "Моє гарненьке, добраніч!" — і навіть поцілую його в рожевий носик. Так разом і засинаємо. Я своє тигренятко ні на що не проміняю. Воно для мене найдорожче. 
4,7(74 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
Полный доступ к MOGZ
Живи умнее Безлимитный доступ к MOGZ Оформи подписку
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ