М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Морфологічний розбір прислівника "Найдужче"

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Stesha678975425789
Stesha678975425789
12.06.2020
Людське суспільство ніколи не було і не може бути вільним, оскільки термін «суспільство» має на увазі соціум, в якому існує соціальне і виробниче поділ праці при тісній взаємодії всіх його членів, тому апріорі, існуючи в суспільстві, неможливо робити все, що спаде на думку. Важливо не обмежувати своїми вчинками права інших.

Ідеї про вільному суспільстві найбільш активно почали пропагуватися натовпом в Епоху Ренесансу. Тоді люди втомилися від жорстких пут Середньовіччя, і було розроблено чимало політичних і філософських концепцій відносного вільного суспільства. Багато революції відбувалися під гаслом «Вперед до свободи!» 

У Новітньому часу революціонери не раз грали на вродженої людської любові до свободи. Згадаймо хоча б Бориса Миколайовича Єльцина, який урочисто обіцяв народу свободу після «їжакових рукавиць» радянської влади. І схожих прикладів, що сталися по всьому світу, історія пам'ятає предостатньо. 

Зараз набули широкого поширення руху «Нью-Ейдж», проект «Венера» та інші, основними ідеями яких є свобода і гуманізм у суспільстві. Але виникнення та успішне підтримання настільки ліберальних режимів можливо тільки у свідомому, просунутому, високодуховному суспільстві. Іншими словами, у казці, тому що планета Земля навряд чи коли-небудь стане таким місцем.

Таким чином, абсолютно вільне суспільство - це ілюзія, і будь-який досить освічений і думаюча людина усвідомлює це. Можливо лише прагнути до свободи, але при цьому важливо чинити по совісті, не втрачаючи людської гідності, обов'язково співвідносячи свої вчинки з комфортом оточуючих.
4,4(31 оценок)
Ответ:
4ae444ka
4ae444ka
12.06.2020

«Вільні! — крикнула я подругам, коли ми вибігали зі школи в останній день занять. — Вільні ціле літо!»

Тоді я ще погано розуміла значення слова «воля». Але вимовляти його було так приємно…

За всіх часів люди прагнули бути вільними. Вони звільнялися від рабства, від комплексів, від зобов’язань, від забобонів — від усього, що їх сковувало і заважало їм жити. За волю часто лилася кров. Людина відстоює свою волю із самого дитинства і до гробової дошки. Чому? Чому волі потрібно так багато жертв? Я ніколи не замислювалася над цими питаннями. Зате оперувала такими фразами: «Тату, ти заміряєшся на мою волю! Я не хочу мити посуд! Не хочу!» На що тато мені відповів: «Ні, не мити посуд — не означає бути вільним, а означає — бути ледачим. А от якби ти хотіла мити посуд, а я б тобі не дозволяв — це було б замахом на твою волю».

Я пішла на кухню і мовчки вимила посуд. «От тепер ти вільна! Можеш іти на дискотеку!» — сказав мені тато. «Так, — подумала я, — тепер я вільна. Ціною почервонілих від холодної води рук. Адже гарячу відключили». І тоді я зрозуміла, що воля — це безперешкодний рух до своєї мети. У моєму випадку метою була дискотека, перешкодою — гора брудних тарілок і наказ тата: «Посуд помиєш — підеш на дискотеку!» Я усунула перешкоду і йду до мети. От вона, воля!

Але волю потрібно заслужити. Якби в житті не було перешкод, то воля не цінувалася б так високо. Слава Богові, у моєму житті немає ще істотних перешкод, інші я легко усуваю. Напевно, я вільна людина.

4,4(37 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ